Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1165 postów 19457 komentarzy

BEZ SMAKU

Katogoria - Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

Słyszałam od czołowych blogerów NE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

promowanych na Stronie Głównej, że Putin nikomu nie zagraża, a Rosja to pokojowe mocarstwo i pogromca lichwy i ze należy z Rosją trzymać.

Czy koleżeństwo podtrzymuje tę opinię?

 

Pytam o to Spirito Libero, Eugeniusza Sendeckiego, Konwent Narodowy, Adminów 1,2,3 i resztę.

KOMENTARZE

 • DOBRE PYTANIE
  i w zasadzie nie trzeba na nie odpowiedzi.

  Już od dłuższego czasu jasno widać, że NE to nie jest żaden "projekt społeczny", tylko jakaś dziwna inicjatywa polityczna ewidentnie prorosyjska.

  O ile można mieć wiele krytycznych uwag do EU, USA, Niemiec, Izraela itp., to jednak są to problemy o dwa rzędy wielkości mniejsze, niż problem z Rosją.

  Wiele mówiono tutaj o Polskiej Racji Stanu. Takim jej FUNDAMENTEM jest rezerwa i ostrożność wobec Rosji.

  Gdyby Rosja była taka dobra, to ludziom żyło by się tam dostatnio.

  A jakoś dziwnym trafem WSZYSCY (bez wyjątku !!!) oligarchowie Rosji i Ukrainy mają swoje rezydencje i konta bankowe w krajach tego "zgniłego zachodu". Ciekawe, prawda ?

  Tak samo ciekawe jest to, że Ukraińcy zarabiają 4 razy mniej, niż Polacy ...

  Gdyby Rosja i cały ten wschód były takie dobre, jak głosi oficjalna linia Neonu, to nie byłoby żadnego majdanu ...

  Zachód nie musiał niczego "inicjować". Ludzie sami byli u kresu wytrzymałości, a zachód jedynie wspomógł ich logistycznie.

  Prawdziwym zagrożeniem dla pokoju na świeci jest Putin i konstelacja oligarchów w krajach byłego ZSRR.


  Jeżeli Neon (a konkretnie właściciel RO oraz "grupa trzymająca redakcję") tego nie zrozumieją, to z największej i najlepszej inicjatywy społecznej polskiego internetu zostaną jedynie żałosne szmaty. Już zresztą jest to miejsce z którego czuć jedynie dziwny powiew chłodu ...

  No cóż - każdy ma własną WOLNĄ WOLĘ i może robić, co chce ...
 • @Ultima Thule 00:16:15
  Zgadzam się z Tobą w całości z jednym zastrzeżeniem, że to nie była ''największa i najlepsza inicjatywa społeczna polskiego internetu ''.

  To był od początku proruski projekt, czego nie dało się ukryć. Oni wszędzie szukają tituszek, inicjują lub przejmują różne grupki, by je kanalizować.

  Boją się naszej niezależności jak diabeł wody święconej.
 • .
  Dawno tutaj nie wchodziłem, ale w tych kluczowych wydarzeiach byłem ciekawy co sie tutaj dzieje. Podsumowanie jest takie, że NEon stał się forum 'ruskich betoniarek', co skutkuje tym, że każdy tutaj wchodzący powinien uiszczać opłatę za wejście do 'moskiewskiego zoo' w którym małpiarnia mówi po polsku.
  Na miejscu własciciela środki jakie wkłada w ten projekt przeznaczył na artykuły sponsorowane w innych mediach, w ktorych promowałby swoją osobę.
  Sorry, taki mamy klimat.
 • @OHV 02:19:21
  Dokładnie.
 • SZANOWNA IZO ROSTWOROWSKA...
  Przeczytaj uważnie, co napiszę, zanotuj sobie i zapamiętaj, bo to jest elementarz polskiej polityki narodowej.
  Obecnie Polacy, jak i większość narodów na globie - nie mamy suwerennego państwa, lecz żyjemy w enklawie, której zarząd pozostaje anonimowy. Tym zarządem, zniewalającym nas jako pojedynczych ludzi i cały naród, jak i wiele innych narodów są WASP-owie. My swoje państwo, czyli dominujące miejsca w zarządzie utraciliśmy w roku 1926-tym i dotąd ich nie odzyskaliśmy. Masoński zamach stanu wtedy dokonany skutkuje do dzisiaj.
  WASP-om dzięki Bożej Opatrzności nie wszystko się udało w wieku XX-tym. Wymknęły im się spod kontroli trzy rewolucje; bolszewicka w Rosji, narodowo-socjalistyczna w Niemczech i masońska w krajach Ameryki Łacińskiej. W planach WASP-owskich sowieci, naziści i inni rewolucjoniści masońscy mieli wymordować wszystkich Słowian i Latynosów, a pozostałych chrześcijan zniewolić. Chcieli zabić Papieża, zburzyć Bazylikę Św. Piotra w Rzymie, Sobór Zbawiciela w Moskwie, Jasną Górę w Polsce i Guadelupe w Meksyku. WASP-y planowali i planują nadal - że nie przeżyje żaden ksiądz katolicki, żaden biskup, żadna rodzina chrześcijańska. Plany szatańskich WASP-ów pokrzyżowała Maryja dokonując Cudu pod Radzyminem w roku 1920-tym. Dopomógł w powstrzymaniu WASP-ów Anioł Polskości, który natchnął Eligiusza Niewiadomskiego do wykonania kary śmierci na masońskim prezydencie RP Narutowiczu w grudniu 1922-go roku. Pan Bóg przez wstawiennictwo Świętego Maksymiliana Marii Kolbe zlitował się nad grzesznym ludem katolickim we Włoszech i powołał Benito Mussoliniego do powstrzymania komunistów, którzy w roku 1923-cim planowali rzeź Włochów.
  Czy Ty o tym wiesz?
  Bardzo mnie martwi, że Ty mnie masz za jakiegoś rosyjskiego agenta, że lekceważysz to że jestem ochrzczony i bierzmowany. W sumie - dajesz wyraz swojej niewierze, że Bóg działa w sakramentach i realizuje swoją Bożą politykę za pomocą osób ochrzczonych i bierzmowanych.
  (1)
  Otóż zapamiętaj sobie Izo Rostworowska, córko kapitana PRL-owskiej Żeglugi Wielkiej z Rudnika nad Sanem - że niektórzy z ochrzczonych i bierzmowanych Polaków mają powołanie, żeby być narodowcem, czyli elitą narodową. Niektórym to przychodzi ot, tak jak pstryknięcie, a niektórzy ten zaszczyt zdobywają przez ciężką pracę intelektualną. Jest w tym Anielska Tajemnica, bo Polskość jest Świętością i pochodzi od Boga - przez Anioła Polskości.
  (2)
  Otóż zapamiętaj sobie Izo, Siostro - że narodowcy polscy nigdy nie służyli innemu narodowi niż polski. Zawsze dbaliśmy o polskie interesy i z Bożą pomocą - je realizowaliśmy. Oskarżanie nas o prorosyjskość to bezczelne kłamstwo.
  (3)
  Dzisiaj odczytujemy znaki czasu i odkrywamy - że największym zagrożeniem dla Ludzkości są właśnie satanistyczne mafie ukrywające się pod kryptonimem WASP-ów. Są gorsi od sowietów, nazistów i Alkaidy. Są ojcem i matką tych zbrodniarzy, którzy wcześniej się z łona masonerii wyrodzili i napadli na Francję, Niemcy i Rosję. My tę prawdę znamy i bierzemy ją pod uwagę w kalkulacjach politycznych.
  (4)
  Z satysfakcją obserwujemy, że światowe imperium WASP-owskie się sypie. Trwa to w czasie, nie dokona się szybko, ale chyba za naszego życia zobaczymy ich upadek. W końcu. Ty się nie dziw naszej emocjonalnej reakcji jak widzimy, że jakiś element masońskich planów się nie udał. Chrześcijanin się zawsze będzie cieszył, że Szatan i Jego Dzieło się wali. To jest radość Boża, oddawanie chwały Bogu.
  (5)
  Wyczuwam, Droga Izo, że się zżymasz na to ktoś z nas czasem powie coś dobrego o Rosji, że jej nie potępiamy w czambuł. To prawda, mamy powody, żeby korzystać na tym, że Putin stawia tamę Obamie. Co nam daje Rosja, Chiny i jeszcze te kilka państw, którym kibicujemy przeciwko WASP-owskiej dominacji? Dają nam CZAS, Droga Izo. Chwilę wytchnienia, podczas której możemy zaczerpnąć oddechu i zbudować polską siłę, skorzystać na chwilowej dekompozycji w obozie WASP-owskim.
  (6)
  Dlatego od dłuższego czasu, na długo przed zanim mnie poznałaś (a chyba w roku 2006-tym na forum Michalkiewicza się spotkaliśmy) konsekwentnie mówię i piszę prawdę o Układzie z Dorotheenstrasse i WASP-ach, za co byłem szykanowany w Lidze Polskich Rodzin (LPR).
  (7)
  Nie waż się mnie epatować tym, że Ukraińcy walczą z korupcją i złodziejstwem. Wcale mi tym nie zaimponujesz, lecz rozzłościsz. Znasz przecież sprawę afery na Kolskiej, w której skutecznie wystąpiłem przeciwko okradaniu pacjentów polskich przez mafię warszawską. Wiem, że znasz i wiem, że mi w tej sprawie nie pomagałaś. Dlatego mnie rozzłościsz.
  A może tylko rozśmieszysz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej