Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1165 postów 19457 komentarzy

BEZ SMAKU

Katogoria - Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

Macierewicz właśnie oszukuje naród w RM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czemu wszyscy okłamują siebie i nas ?

Wyliczmy naszych wrogów;- wrogiem Narodu Polskiego jest w pierwszej kolejności nasza chciwa klasa polityczna która łupi kraj niemiłosiernie, a potem wszyscy którzy mordowali nas w XX wieku; Rosjanie, Niemcy, Ukraińcy, do tego doszła podstępna i sprzedajna ze swojej natury diaspora żydowska, która na końcu też stała się ofiarą własnych wyborów. Na końcu my sami, pozbawieni elit, słabi moralnie i skłóceni sami jesteśmy swoimi wrogami.

Głównym naszym błędem jest tchórzostwo rodzące przekonanie, że musimy na kogoś liczyć, bo brakuje nam piątej klepki i pieniędzy, kiedy wiemy równocześnie, że nie ma na kogo się oglądać, bo otaczają nas wilcy z wewnątrz i zewnątrz.

Pamiętamy sowieckie zbrodnie okrutniejsze niż te nazistowskie, pamiętamy zdradę aliantów i sąsiadów z Ukrainy, doświadczamy z Zachodu kolonialnej inwazji i skrajnej demoralizacji, a Wschód ciągle podpisuje się pod sfałszowaną historią i  dotąd nie usłyszeliśmy słowa przepraszam, wręcz przeciwnie. Mamy różne stronnictwa i partie i żadna z nich nie pokazuje nam sprawy w całości, właśnie Macierewicz straszy tylko Rosją i mówi o jakimś dorobku cywilizacyjnym krajów Europy którego dawno nie ma i nie zająknie się o tym, że Europa zniszczyła siebie, przejadła własne kapitały i ratuje własny upadek pozbawioną zasad kolonizacją krajów bloku wschodniego- o te zasady zresztą nie ma kto dbać, ani ich formułować i przestrzegać, bo świat wyrzekł się wiary i Kościoła.

 

Prócz durnowatych partyjniaków i chciwego niedouczonego sądownictwa mamy bardzo głupie, zindoktrynowane służby i wojsko kurwiące media, a wszystko to niechętne jest Kościołowi który jest jedynym w świecie strażnikiem prawdy, piękna i ładu- dlaczego tak jest? Dlaczego rywalizujące grupy w razie nie dogadania się mogą zrobić tylko jedno- eskalować walkę poprzez podstępy, tajemnice, złośliwości, szkodzenie sobie, aż do wojny? Dlatego tak jest, że nie chcą przyjąć jednej wspólnej i uniwersalnej nauki Kościoła o dobru, objawionej przez Jezusa, ale wolą sami negocjować każdy szczegół osobno mnożąc chaos, bo za tym idą prywatne profity i poczucie władzy.  Mamy więc dziś to co 2 tys lat temu- faryzeusze przyjmując naukę Jezusa straciliby zyski ze świątyni, ofiar, sądów, wykładania prawa, staliby się sługami nieużytecznymi, jak  wszyscy pokorni, jak Kościół Katolicki.

 

W takiej sytuacji pojedynczy człowiek jest skazany na odwrócenie się od świata i  bycie mistykiem.

 

Mam więc w dupie wasze mnożenie słów, kłamstw, waszę próżną gadaninę, wasze nadęcie i ślepotę.

Naród ma was gdzieś.

 

 

 

KOMENTARZE

 • NIEPRAWDA, DROGA IZO
  Nieprawda, że ja Sendecki jestem Twoim wrogiem. Generalizujesz i urażasz swoich przyjaciół. Tak nie można. Przeproś.
  Nieprawdziwa jest sugestia, jakobyś Ty szła w kierunku zdrowego polskiego i katolickiego mistycyzmu. Ostatnio wykazałaś się niekonsekwentną postawą, gdy przyszło nam stawiać Krzyż w Auschwitz. Opuściłaś słuszną sprawę. Wykazałaś się brakiem miłości i szlachetności.
  Przykro mi.
 • @Autor
  Tyle słów a zero treści.
  Nie mogę się doszukać, na czym miałoby polegać "oszukiwanie Macierewicza w RM" ...
 • @1normalnyczlowiek 09:13:10
  Izie chodzi o tę monotematyczność antyrosyjską i cenzurowanie o antychrześcijaństwie panującym w Europie Zachodniej. No i zapewne zauważa, że nagle PRL-bis według propagandy judeo-prawicowej przestal być ruskim zaściankiem i kondominium rusko-pruskim, lecz "przemienił się" w piękne europejskie, pełne wolności i sprawiedliwości państwo, do którego powinni przyłączyć się Ukraińcy, ludzie wolni, sprawiedliwi i nieskorumpowani wszyscy po kolei. Bardzo musi być źle, skoro nawet taka emocjonalna Iza z Krakowa zauważa i wyczuwa fałsz.
  Problem jest głębszy, bo się sytuacja zagęszcza, jesteśmy o krok przed rozbiorem. Czyli pokojowym wkroczeniem wojsk białoruskich, rosyjskich i niemieckich na obszar między Odrą a Bugiem...
  Iza jako osoba obdarzona czułym detektorem historycznym - czuje więcej niż my, ludzie chłodnej analizy. Jest bohaterką pozytywną. Dwie są takie kobiece i czułe dusze w całej Rzeczypospolitej. Iza Rostworowska w Krakowie, blogerka NEon24.pl i Joanna Burzyńska w Warszawie. Ta, która obroniła Krzyż.
  ==========
  @Autor // Tyle słów a zero treści. // Nie mogę się doszukać, na czym miałoby polegać "oszukiwanie Macierewicza w RM" ... // nadużycie link skomentuj // 1normalnyczlowiek 07.03.2014 09:13:10
 • A SWOJĄ DROGĄ IZUNIU - DOBRZE, ŻE ZAUWAŻYŁAŚ KŁAMSTWO MACIEREWICZOWSKIE.
  Z niecierpliwością oczekuje, jak zauważysz również kłamstwo bertonowskie. Bo to, że w RM nie jest promowany Sendecki z Grudniewskim, lecz Macierewicz z Kaczyńskim - to jest właśnie kłamstwo bertonowskie. Forma antypolonizmu i WASP-owskiego działania przeciwko narodom słowiańskim.
 • @komentarze
  http://www.youtube.com/watch?v=Pa5yG1JdvLA
 • @Eugeniusz Sendecki
  "Izie chodzi o tę monotematyczność antyrosyjską ..."

  ---> Mam rozumieć, że już ruscy kagiebiści z Kremla przyznali się do fałszerstw w Raporcie MAK-u i oddali nam wszystkie dowody??? Bo TYLKO i WYŁĄCZNIE w takiej sytuacji można by przestać o tym mówić.
  Poza tym, domaganie się od drugiej strony mówienia prawdy, nie jest i nie może być antyrosyjskością Czy, jeśli na przykład "domagam" się od pani Izy by coś wyjaśniła, to oznacza, że jestem "antyIzowy" lub "antykobiecy"?

  Tak więc nadal czekam, kiedy pani Iza wreszcie wskaże konkretnie, na czym polegało "oszukiwanie Macierewicza" ...
 • @1normalnyczlowiek 12:02:34 - A CHOCIAŻBY TO, ŻE SŁUŻBY USA WIEDZIAŁY...
  ...o szykowanym zamachu i nie powiedziały? Nieostrzeżenie sojusznika to się nazywa zdrada?
  A chociażby zatajanie prawdy o proroctwie Bartłomieja Kurzeji?
  A chociażby zatajanie prawdy - że to ambasada niemiecka zaczęła stawiać znicze pod pałacem prezydenckim 10-go kwietnia 2010?
  A chociażby to, że nie wiadomo - gdzie się podziały pieniądze WSI?
 • @telecaster 12:41:43 - KIEROWNIKIEM TO JA BYŁEM W PORADNI PRACOWNICZEJ MEN
  W izbie wytrzeźwień byłem tylko lekarzem dyżurnym. Formalnie - pracowałem na stanowisku "lekarz zmiany". Powinien Pan staranniej studiować życiorysy wielkich ludzi. Znowu Szanowny Pan kompromituje hasbarę.
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 12:21:44 // ... a swoją drogą, zdecydowanie za długo piastował pan stanowisko // kierownika Izby Wytrzeźwień... // Pan zaczyna mówić i myśleć, podobnie do tych nieszczęśników - pańskich podopiecznych . // Proszę się ogarnąć, OK ? // ps. // ... trochę się martwię o Pana ! // nadużycie link skomentuj // telecaster 07.03.2014 12:41:43
 • @telecaster
  "... trochę się martwię o Pana !"

  ---> W pierwszej chwili odpowiedź Pana Eugeniusza mnie rozbawiła, ale w gruncie rzeczy, też mnie zmartwiła ...
 • @telecaster 13:06:13 - NIE UCHYLĘ SIĘ OD ODPOWIEDZIALNOSCI...
  ...za Kraj i za Polskiego Pacjenta. Trudno. W końcu - jak car powoła, to trzeba iść wpieriod!
  [po chwili dodał rozmarzony;]
  - Już ja wtedy zatańczę z wrogami stałego monitoringu w narodowej służbie zdrowia! Ech!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:21:44
  Każdą z wymienionych spraw powinien zajmować się Tusk i jego służby - a nie Macierewicz!
  Nie wie Pan, jakie stanowisko państwowe od wielu już lat zajmuje Antoni Macierewicz?
  Chyba że to on cały czas rządzi z tylnego siedzenia i dopiero dzięki Panu o tym się dowiedzieliśmy ...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej