Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1165 postów 19457 komentarzy

BEZ SMAKU

Katogoria - Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

Do głupszych braci w "wierze".

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słuchajcie mnie żydzi.

Szperałam sobie po googlach za aramejczykami i napatoczyła mi się strona kabalistów, pisana po polsku i niezgodna z Prawdą i polską racją stanu. Czy ABW , która ma pilnować polskich interesów to widzi? A MSZ?

 

Chasydzi mieszkają dziś głównie w Stanach Zjednoczonych (USA) i w Izraelu. Kolebką chasydyzmu były jednak ziemie polskie, włącznie z dzisiejszą Ukrainą i Litwą. ....Chasydyzm jest nierozerwalnie związany z małymi miasteczkami w centrum i na wschodzie dawnej Rzeczypospolitej. Faszystowski Holokaust kierowany przez katolika Adolfa Hitlera z poparciem Watykanu przyniósł mu kres, ale już w latach 50-tych wielkie chasydzkie dynastie zaczęły się odradzać dzięki potomkom cadyków, którzy ocaleli z zagłady. Wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych i Izraela i tam udało im się zatrzymać czas, odnowić duchową, mistyczną tradycję. Wydawałoby się, że nie ma dla nich miejsca w nowoczesnym świecie. Mężczyźni odwracają głowy, gdy przechodzi obok nich kobieta, ich żony i córki nigdy nie ubiorą spódniczki przed kolana. Tymczasem obserwuje się wzrost zainteresowania mistyką chasydzką i bogatą chasydzką kulturą. Jednym ze świadectw tego są tłumy obecne na krakowskim Kazimierzu podczas Festiwalu Kultury Żydowskiej  (....)

Mimo krytyki ludność żydowska chętnie odwiedzała miejsca, gdzie mieszkali charyzmatyczni przywódcy nazywani cadykami. Zresztą już na początku XIX wieku wrogość zastąpiło pokojowe współistnienie, a na skutek zauważalnej i postępującej sekularyzacji pod koniec wieku chasydzi zaczęli zakładać szkoły - jesziwy i powrócili do studiowania pism. Wciąż jednak najważniejszym obowiązkiem chasyda pozostawała modlitwa,

 

Czemu okłamujecie waszych żydków i głupich gojów, podstępni rabini?

wróciłam się, by poszukać w książce Albina Siwaka o tym waszym pokojowym współistnieniu. Siwak był prostym gojem, ale jego świadectwa są prawdziwe, w przeciwieństwie do waszych bełkotów.

Fragmenty;

Wielu moich kolegów ukrywało się po lasach, żeby ocalić życie. Zbrodnie były teraz na początku dziennym. Co parę dni dowiadywaliśmy się, że w lesie leży dużo trupów. Ludzie chodzili rozpoznawać, bo przecież prawie z każdego domu kogoś zabrali i nie wrócił. Najgorzej było zimą. Trudno było ukryć się w lesie, gdyż zosta­wiało się ślady, poza tym w milicji i w NKWD byli miejscowi Żydzi. Oni doskonale wiedzieli, ile w każdym domu powinno być ludzi, jeśli więc brakowało kogoś kogo oni szukali, to brali zakładników i trzymali dotąd, aż poszukiwany sam przyszedł, żeby tylko matkę i ojca wypuścić. Już nie odprawiano mszy prawie we wszystkich kościołach, bo zakaz zgromadzeń rozszerzono na Kościół.

Jednego dnia zabrali mnie na komendę milicji. „Gdzie jest twój brat Stanisław Śląski?" - pytali. Mówię, że nie wiem. Jak zaczęła się wojna to był pilotem i walczył z Niemcami, potem nie było od niego żadnej wiadomości, może zginął. Zamknęli mnie w piwnicy, w której siedziało już dwóch naszych księży i ojciec mojej Krysi. Cała trójka pobita i pokrwawiona. Mnie do tej pory nie bili. Przesiedzieliśmy cały dzień i noc. Nawet wody do picia nam nie dali, nie mówiąc o jedzeniu. Następnego dnia wyprowadzili nas na podwórko i za parę minut wjechał ciężarowy samochód,a na nim jeszcze dwóch księży i dwóch rolników spod Złoczowa, których znalem.
Teraz było czterech księży, ojciec Krysi i tych dwóch chłopów oraz ja. Władowali na
ten samochód nas i trzy rowery, w tym mój, który mi zabrali.
 

Jakub kierował tą akcją i wydawał rozkazy. Zauważyłem, że jeszcze czekają na kogoś, bo Jakub parę razy spojrzał na zegarek. Wreszcie krzyknął na jednego i ka­zał mu wziąć rower i pojechać zobaczyć, dlaczego tak długo kogoś nie ma. Młody Żydek mieszkał z rodzicami obok mojego ojca. Znałem go dobrze, grywaliśmy ra­zem w piłkę na podwórku. Wziął mój rower i pojechał kogoś tam pośpieszyć.

Za chwilę widzę, że wraca, ale nie sam. Drugi Żydek milicjant prowadzi zapła­kaną Krysię i jeszcze jedną dziewczynę. Wsadzili je do nas na samochód. Krysia zaraz przytuliła się do mnie i mówi, że wiozą nas zabić gdzieś za wieś, bo słyszała jak między sobą mówili ci milicjanci. Ruszyliśmy znaną mi drogą na Tarnopol, a ja myślę, czy uda mi się uciec. Ale z nami na samochodzie jest czterech z pepeszami, a w szoferce kierowca i Jakub.

Ustawili nas pod domem i Jakub mówi: „Pan młynarz ma pieniądze, ale scho­wał i nie chce nam oddać. Panowie rolnicy też mają kosztowności pochowane, bo przecież wiemy kto i ile kupował złota. A panowie księża również zaoszczędzili i pochowali. Ale wszyscy się uparli i mówią, że nie dadzą nam. No to zaraz zobaczy­my, czy nie dacie".

 

„Daniel - krzyknął Jakub - dawaj gwoździe i młotek". Daniel to również do tej pory znajomy i kolega, ale nie teraz. Wywołany przyniósł w torbie gwoździe i młotek, a dwóch milicjantów złapało pierwszego księdza i przycisnęło do ściany. Uderzenie - gwóźdź przebił dłoń i został wbity w drewnianą ścianę domu. Za chwilę z drugą ręką dzieje się tak samo.
Całej czwórce księży przybito ręce do ściany, a nogami stali na ziemi. Przybici księża jęczeli z bólu, a krew płynęła po ścianie aż do ziemi. Jakub podszedł do nich  i powiedzia
„No i czego jęczycie, przybiliśmy was tak samo jak waszego Chrystusa. Powinniście być nam wdzięczni za to, bo zaraz do nieba pójdziecie".

Zwracając się do młynarza, powiedział: „Teraz, panie młynarz, pana kolej. Albo pan da to co pochował, albo pan Polak zaraz będzie przybity do ściany, a córeczkę też tak przybijemy, ale najpierw na nią ma chęć kierowca i jeszcze jeden". Wiedziałem, że to zrobią, bo już w okolicy to robili nie raz. Więc mówię do młynarza: „Oddaj im pan co masz, bo widzisz, że nie żartują". Jakby na potwierdzenie mych słów Jakub kazał tych dwóch rolników wyprowadzić w las i zastrzelić, mówiąc: „Oni zapłacą za swoje pyski. Źle mówili o Żydach i więcej gadać już nie będą". Dwóch milicjantów wyprowadziło, popychając lufami, obu chłopów za budynki i rozległy się strzały. (...)

Albin, nie wyobrażasz sobie, ile krwi i łez spłynęło na tę ziemię, jakimi metodami Żydzi mordowali ludność, której jedyną winą było to, że byli Polakami - mówił. - Bezpowrotnie wyginęły całe rody, bo mordowano tak niemowlęta, jak i starców.

A co pamiętają ci, którzy przeżyli? Jak Żydzi witali Armię Czerwoną w 1939 roku, jakie bramy triumfalne budowali na ich wejście, jak później witali znów hit­lerowców z kwiatami i pozdrowieniami „Hail Hitler!" I znów, gdy wracała Armia Czerwona, ci co ocaleli i nie uciekł wyłazili z ukrycia i zaraz wstępowali do milicji i formacji sil bezpieczeństwa A mieli w Moskwie swoich ważnych ludzi, to Beria i Kaganowicz zalecali przyjmowanie Żydów do milicji NKWD.
Brali więc Żydzi władzę w swoje ręce a Rosjan uważali za głupich gojów, tak jak nas Polaków. Kiedy nadarzyła się okazja, przyłączyłem się do repatriantów i przyje­chałem do Polski. Odnalazłem brata, ale muszę żyć z pamięcią, kogo i jak utraciłem na Wschodzie. I z pamięcią ludobójstwa i zdrady Polski przez Żydów.

Z początku myślałem, że to Związek Radziecki zgotował nam ten los. Szybko zrozumiałem, że i oni są ofiarami tych samych ludzi i tej samej polityki. Najgorsze, że prawie wszyscy podoficerowie i oficerowie różnych stopni to byli Żydzi. Często zdarzało się, że Rosjanin ulitował się i nie bił, że puścił i kazał uciekać. Ale byli też tacy, którzy chcieli zasłużyć na awans lub medal. Ci, mimo że byli Rosjanami, wy­konywał polecenia przełożonych z nawiązką.....

To samo teraz robicie Palestyńczykom, bandyckie nasienie wychowywane do mordu, kłamstwa, zemsty , chciwości złota i władzy. Nie wiem jakie są podziały pomiędzy wami i guzik mnie to obchodzi,  sami gubicie się w swoich "naukach".

Mam sąsiadkę żydówkę, załozycielkę B'naiBrith w Polsce, a jej córka wyszła za rabina Lubawicza i rodzi małe chasydziątka.  Czy z powodu waszej głupoty i bezczelnego charakteru, oraz chciwości i upodobania w kłamstwie mam na nią pluć codzień, albo kopać w dupę, byście mogli powiedzieć, że mieliście rację z antysemityzmem katolików?

Oto Jasiu Hartman, jej kolega, współzałozyciel B'B goszczony serdecznie przez prezydenta Kaczyńskiego w Pałacu.

 

Ten Syn Przymierza uczy przyszłych polskich lekarzy bioetyki na UJ, za ciężko zapracowane pieniądze katolików. W 89 roku zlikwidowaliście teologię na UJ i innych uniwersytetach. To był Wasz priorytet, demontaż cywilizacji chrześcijańskiej i wprowadzenie bełkotu zydowskich filozofów. Jaka jest etyka lekarzy po tych "naukach", każdy widzi.

Nie życzę sobie was tu widzieć, święte krowy, a Loża B'B winna być natychmiast zdelegalizowana w Polsce.

I żadnych tańców na Kazimierzu.

Jesteście tu NIEMILE widziani.

Nie wszyscy oczywiście. Ci, którzy szanują Prawdę i Polskę, mogą tu zostać.

Nie po to oddawaliśmy za was zycie, byście nas niszczyli.


  Zestawcie te dwie informacje;

Antypolska kampania w Holandii. "Wszyscy Polacy to hołota!"
dzisiaj, 08:57

Holenderscy populiści rozpętali antypolską kampanię - donosi "Gazeta Wyborcza". "Polen zijn tuig. Allemaal!" czyli "Wszyscy Polacy to hołota!" - to najczęstsza obelga pod adresem Polaków w holenderskim internecie. Szykany wobec Polaków są częścią antyimigranckiej kampanii, którą rozkręcił zeszłym roku gabinet premiera Marka Ruttego.

I druga ze stron anglojęzycznych;

List do Marka Rutte
Prezydenci Światowego Kongresu Żydów (WJC) i Europejskiego
Joods Congres (EJC), Ronald S. Kongres Żydów (EJC), Ronald S. Lauder en Moshe Kantor, Koalicji amerykańskich rabinów, wystosowali protest do holenderskiego premiera Marka Rutte który chce zakazu koszernego uboju.
"Jesteśmy przekonani, że taki środek
to poważne naruszenie wolności religijnej, i fundamentalnego prawa człowieka " zapisanego w Traktatach UE.

No. Tak działają żydzi.

 

I to;

Rapaczyńska powiedziała, że Wyborcza reprezentuje interesy swoich akcjonariuszy, czyli rosyjskojęzycznych obywateli Amerykańskich mieszkających w Moskwie- 83 rodziny miliarderów, właścicieli GazPromu i rurociągu Jamalskiego, który idzie przez Polskę, a państwo nie ma z tego ani złotówki, o czym mówi RM i dlatego jest nazywane "antysemickim".

 

KOMENTARZE

 • "w latach 50-tych wielkie chasydzkie dynastie zaczęły się odradzać dzięki
  potomkom cadyków, którzy ocaleli z zagłady."//

  Ciekawe, jak oni ocaleli z zagłady. Zero refleksji, milczenie.

  Ciekawe też, że tylu ich jest w Polsce pod zmienionymi nazwiskami, a cała elita polska została wymordowana.

  Coś tu nie tak z tym "holokaustem" żydów. Tacy kabaliści i znawcy liczb, a holokaustników nie mozna się doliczyć do dziś.
 • Dałem pięć gwiazdek pierwszy, ale jak widać po wejściach...
  rodaków-katolików (oprócz pani), mało ich własny los na łasce żydów współczesnych interesuje. Widać wolą żyć iluzją "lepszego jutra", które oczywiście dzięki ich ignorancji nie ma szans by nadejść.
 • @circ
  Dziekuję za niezłomne głoszenie prawdy.
  Pozdrawiam
 • Circ
  Bardzo sensownie, jak PO takim Holocaust & co bardzo szybko się regenerują - dziwne ;) Pzdr
 • Wielkie uznanie za odwagę. Prawda to antysemityzm ale Naród krzywd doznanych nie zapomni.
  Mimo usilnych starań by zakłamać historię i ukryć winy Żydów wobec Polaków nie udało się zatrzeć w zbiorowej pamięci antypolskich faktów. My Polacy będziemy pamiętać to co władza i "sąsiedzi" karzą nam zapomnieć.
 • @circ
  Dziękuję.
  Będę pamiętać o Pani w modlitwie.
 • @
  Pamiętam jak mój kolega śp. A. S. Basista mówił (po posiedzeniu Rady Miasta Krakowa w połowie lat 90-tych) ,iż nie podjęto decyzji o remoncie torowisk tramwajowych (bodajże ul. Kalwaryjskiej lub Kościuszki) i przekazaniu pieniędzy na ten cel.( (p)rezydent Lassota)
  Powód był bardzo prozaiczny...:)
  Festiwal na Kazimierzu musiał sie odbyć,wtedy to było kilka mld starych złotych.
 • @circ
  ///Ciekawe, jak oni ocaleli z zagłady. Zero refleksji, milczenie.///

  jakiś czas temu wyświetlano dokument w tv w którym potomkowie uratowanych żydów przyjechali odwiedzić rodzinę która ratowała ich dziadków.

  No więc jeden z tych uratowanych żydów miał jakieś 50 prawnuków! A ci co ich ratowali tylko kilku.

  Poza tym stara ich, i ta sama, schizofreniczno-paranoiczna śpiewka.
 • A i jeszcze
  niech tu przyjeżdżają Żydzi z Izraela. Jak najwięcej, szczególnie pięknych dzieczyn o południowej urodzie jakich w Izraelu nie brakuje. A że głupsi są w wierze to nie mamy się czego bać tylko będziemy ich nawracać w wierze.
 • @Gromał
  //Wielkie uznanie za odwagę.//

  To nie odwaga. Odwagę to trzeba mieć do kłamstw i przestępstw.
  Prawdę głoszą odkrywcy z radością i ulgą, że pojęli i mają w głowie porządek.

  Nic nie ryzykujemy głosząc prawdę, bo mamy dowody dla sądu.
  Kto się temu sprzeciwi, sam sobie wyda świadectwo, a sprawiedliwość ludzka i Boża go nie ominie.

  Oni chcą nas wpędzić w schizofrenię i sami płacą pomieszaniem. Obejrzałam sobie więcej filmów z tym Hartmanem, ma rozbiegane oczka, poci się i latają mu ręce. To cena za szczurze nauki.
 • @OELA
  Dzięki.
  Modlitwa to najlepszy pieniądz.
  Proszę o modlitwę za moje dzieci, dziś syn zdaje egzamin z rysunku.
  Niech Bóg mu błogosławi.
 • @RJCHK
  Ja tę Radę Miasta Krakowa z tych czasów pamiętam. To były sprzedawczyki i q....y. Lassotę też pamiętam. Prowadziłam wtedy galerię Camelot i właściciel kazał mi urodziny Lassocie zrobić w galerii i spotkania Uni -Demokratycznej wtedy-- powiedziałam, że to nie należy do moich obowiązków i niedługo zrezygnowałam z tej pracy.

  Jako krakowskie "nazwisko" byłam też zapraszana na bale Uni Wolności organizowane przez Woźniakowskiego, ale nigdy nie przyjęłam zaproszenia. Krakowski "salonik" miał mnie za dziwaczkę i wariatkę i tak jest do dziś. Oni się jeszcze kiedyś przebudzą, jak będzie za późno.
 • @mesa boogie
  Dzięki.
  na NP to mam trochę przekichane. Tam zresztą beton komuszy siedzi i nie ma banów na blogu. Każdą rozmowę zasypią śmieciem.
  Tak będą wyglądać rządy PISu-będą kosić równo przyjaciół i wrogów, bo oni mają jedyną rację i stare metody władzy. I dlatego nie wierzę w ich Polskę.
 • @nakon
  //głupsi są w wierze to nie mamy się czego bać tylko będziemy ich nawracać w wierze.//

  Ich nie da się nawrócić dopóki mają kasę. Nawet wojna i ratowanie im zycia nawróciły znikomy ich procent, a i z tych nawróconych ciągle geny wychodzą.
 • @tfur-ja
  Dzięki za ten wywiad z ks. Chrostowskim o krzyżu.
  Logika Chrostowskiego jest nie do podważenia.
 • @circ
  ///Ich nie da się nawrócić dopóki mają kasę. Nawet wojna i ratowanie im zycia nawróciły znikomy ich procent, a i z tych nawróconych ciągle geny wychodzą.///

  No właśnie o tym mówię. dlatego trzeba ich na NOWO nawracać. Czyli po staremu :)
 • Odwaga
  Świetny tekst. A Żydzi myślą, że są święci. Holocaust był po to, by żydowska szlachta wycięła swój plebs. Proste. A Grecja? Przecież w kwestii greckiej chodzi o banki, które pożyczyły pieniądze i teraz, gdy naród grecki powie nie (żeby tak było), to ta kasa przepadnie. A dla żydowskiej chciwości, to tragedia. Pozdrawiam szczególnie za odwagę:)
  Ps. Teraz bądź czujna, bo szerzysz antysemityzm.
 • @mesa boogie
  Książkę można zamawiać:

  danuta.siwak@poczta.onet.pl
 • @circ
  Poza tym circ co ty się tak Żydami przejmujesz. Róļ swoje. Myślisz że to coś da, prośby i groźby?

  Trzeba robić swoje, a kto nie ma miłości i tak zbierze swoje żniwo. Kabała i inne mądrości są fałszywą drogą i wcześniej czy później, a czym później tym gorzej!, kiedy dotrą do tego że ta uliczka jest ślepa, i jest więzieniem będzie bardzo źle. Częściowo już jest i niektórzy z nich widzą.

  Lepiej się zajmować Polakami, a raczej też nie bo to też na niewiele się zda, trzeba sie zajmować sobą i Bogiem, wtedy najlepiej się wpływa na innych.

  Szczęść Boże
 • @Mirek
  Nie nie antysemityzm, ale wierność Prawdzie. Mamy obowiązek nie zaniedbać głoszenia Prawdy.

  Kiedy Kaśka wprowadziła się na ulicę, poznawaliśmy się, jak to sąsiedzi. Był to rok nie pamiętam który ale jakoś początek lat 90-tych i ja kiedyś do niej poszłam i mówię, że Gazeta Wyborcza nie pisze prawdy i że coś trzeba z tym zrobić, bo Uta, nasza koleżanka lata i namawia do kupowania Wyborczej, a tam zdrada. I Kaśka mi wtedy mówi, że jestem antysemitką i mnie zamurowało. Siedziałam tak chwilę i pytam jej, skąd to przypuszczenie, a ona milczy i mówi, bym nie udawała, bo wiem. Więc mnie mózg znowu się zagotował i zaświtało mi- i pytam, czy ona jest żydówką, a ona mi znów na to, ze ja wiem, więc po co pytam, a ja właśnie w tej chwili się dowiedziałam i potem wylała na mnie całą żydowską propagandę i pokazała propagandowe książki zydowskie, z których czerpała tę wiedzę.

  Zauważ, że ja nic o żydach nie mówiłam- wystarczyła prawda że Michnik kłamie w innym temacie. Oni więc generalnie niszczą każdą Prawdę, bo im nie przystaje do ich światopoglądu. Będą bronić każdego kłamstwa, złodziejstwa, manipulacji, bo robi to żyd. Uważają, że mają prawo mścić się za "holokaust", który zrobili Niemcy. Oni uważają, że my Niemcom pomagaliśmy i dają Wybiórcze dowody. Sieją nienawiść i podziały tam gdzie ich nie ma.
  Syndrom oblężonej twierdzy.
 • @nakon
  Interesuję się Prawdą i naprawiam kłamstwa w każdej dziedzinie, bo Polakom dziś potrzebna Prawda jak tlen.
  Agentury dezinformują, by nas podbić, a my się kłócimy i to nas osłabia.

  //Trzeba robić swoje, a kto nie ma miłości i tak zbierze swoje żniwo.//

  Miłość bez Prawdy jest obłudna, więc nie jest miłością, ale zaniedbaniem i wygodnictwem.
  Trzeba wiedzieć kim jesteśmy i do tego potrzebna jest Prawda o nas.
  Gdzie naród znajdzie Prawdę, jak mądrzy nie będą prostować kłamstw?
 • warto odsłuchac /nie jest to długie/
  warto wiedziec o powiązaniach środowiska z "Czerskiej"

  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26320
 • @circ
  Otóż to. Każde głoszenie prawdy uważają za antysemityzm. Prosta i prymitywna obrona. Wszystko można pod to podciągnąć. To jest właśnie syndrom oblężonej twierdzy.
 • i jeszcze to
  http://ryszardczarnecki.nowyekran.pl/post/18427,antykatolicki-faul-wyborczej
 • Nie wiem jak to skomentować ,
  ale będę czytać wszystko co pani napisze i już nigdy nie pomyślę że jest pani nawiedzona.
  Pozdrawiam.
 • @true
  Dzięki. Sami też szukajmy, nauczmy się odróżniać prawdę od kłamstwa, szperajmy, porównujmy, szukajmy w żródłach.
  Zródłem żródeł jest Ewangelia. Jak coś z nią się nie zgadza, znaczy, że kłamstwo.
  Jak nie rozumiemy Ewangelii, sprawdźmy jak Kościół wykłada ten fragment, bo Ewangelia mówi też symbolami, choć w każdej warstwie jest Prawdą, w dosłownej też. To droga-"Jam jest Drogą, Prawdą i Zyciem".
 • @circ
  czytam Pozogę i to wystarcza za komentarz.

  Szczęść Boze circ!
 • @circ
  ///
  Interesuję się Prawdą i naprawiam kłamstwa w każdej dziedzinie, bo Polakom dziś potrzebna Prawda jak tlen.
  Agentury dezinformują, by nas podbić, a my się kłócimy i to nas osłabia.
  ///

  Myślałem że tutaj to raczej wszyscy są zdeklarowani.


  ///Miłość bez Prawdy jest obłudna, więc nie jest miłością, ale zaniedbaniem i wygodnictwem.
  Trzeba wiedzieć kim jesteśmy i do tego potrzebna jest Prawda o nas.
  Gdzie naród znajdzie Prawdę, jak mądrzy nie będą prostować kłamstw?//

  Owszem. Tylko jest sprawa starego testamentu. Prorocy głosili prawdę i za to ich zabijali. niestety ta Prawda nie dotyczy tylko żydów. dlatego właśnie w pewnym obszarze żydom należy oddać słuszność.
  Bo wprawdzie taki talmud czy kabała zastępuje im Miłość i Boga, ale u wśród katolików np. też nie brakuje wyznawców pisma, nierozumiejących że pismo i prawo jest tylko dla zatwardziałych, bo ci którzy z Bogiem idą nie potrzebują pism i praw. "Niebo gwiaździste nade mną..."

  Dlatego akcent trzeba stawiać na branie sie za robotę, nawet jeżeli coś nas ogranicza. Wkurzanie się, oburzanie nie ma sensu jako metoda dydaktyczna.
 • @tfur-ja
  tak?
 • @CzarnaLimuzyna
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=26320

  Dzięki!!!!! Cała Prawda.

  Każdy powinien tego posłuchać, naprawdę krótkie.

  Zyd Diamant powiedział, że "rurociągi winno budować tylko państwo" i dlatego Wyborcza o nim milczy, a Polacy budują mu pomniki.
  Sami są antysemitami dla mamony.
  I dalej-Rapaczyńska powiedziała, że Wyborcza reprezentuje interesy swoich akcjonariuszy, czyli rosyjskojęzycznych obywateli Amerykańskich mieszkających w Moskwie- 83 rodziny miliarderów, właścicieli GazPromu i rurociągu Jamalskiego, który idzie przez Polskę, a państwo nie ma z tego ani złotówki, o czym mówi RM i dlatego jest nazywane "antysemickim". I kółko się zamknęło.

  Mamona, złodziejstwo, grabież, szantaż, kłamstwo i kurwienie polityków. To ich bożek, tych "cadyków" głoszących tolerancję i pokojowe współistnienie.
  Obłudna mafia żydowska. Bóg Wam zapłać za wszystko.

  Zniweczymy waszą podłość modlitwą, krzyżami w domach i szkołach i różańcami, tak nam dopomóż Chrystus Król i Maryja Królowa Matka.
 • @Molier
  Tak, o Zofii Kossak też milczą, bo "antysemitka".

  Daj Boże, Molier!
 • @tfur-ja
  co im się dziwić? Każde słowo , wypowiedziane w danej czasoprzestrzeni prędzej czy później wywiera JAKIŚ wpływ zmieniając oną.
  Zatem czemu z tego nie korzystać, zamiast się oburzać trzeba się uczyć.
 • @tfur-ja
  ///Tak sobie myślę głośno - stawiając przy tym krótką tezę: Ze...94% (z błędem [+- 5%] ) ....
  ...tutaj robi za "agenturę wpływu". ....
  ...a dla, jasności "kumania *" ...dodam 94% (na.... nE !)

  A, co Ty myślisz o tem ? Rzeknij coś....Dziekuję z góry.///

  A co ja mogę o tym wiedzieć/

  Wiesz, dziwnym się stało, że w ogóle zacząłem się interesować takimi sprawami, chociaż zawsze gdzieś tam się te tony przewijały. No ale spadło to na mnie jak grom, powymiatało na wszelkie możliwe sposoby i wyssało kawał energii, której sam nie wiem skąd miałem. Sztormy jednak przeszły i się uspokoiło. potem była cała lutania refleksji i reminiscencji, klocki się układały... jak teraz słucham co po cichu z ukrytej kamery mówią autorytety... to się zastanawiam czy nie ma w tym drugiego dna... na wiele sposobów i możliwości to próbowałem i choć wiele było mi dane to przecież nie ma tak żebym wszystko mógł... zresztą skoro Bóg niweczy plany największym szatanistom to chyba nie ma sensu postępować tak jak oni. Zemsta należy do Boga, i tak też w rzeczy samej jest i będzie, tylko trzeba umieć widzieć.... ale dlatego właśnie tak jest aby swoje życie żyć, a nie marnować na to zło. Niech się oni we własnej smole gotują.
 • @nakon
  Zemsta należy do Boga, i tak też w rzeczy samej jest i będzie, tylko trzeba umieć widzieć.... ale dlatego właśnie tak jest aby swoje życie żyć, a nie marnować na to zło. Niech się oni we własnej smole gotują.

  To znaczy samo się załatwi? Był kiedyś taki kawał żydowski, jak Mosiek bardzo prosił Boga, żeby dał mu wygrać w totolotka, na co otrzymał w końcu podpowiedź - Mosiek , daj szansę , wypełnij kupon.

  (hej jesteś tam? słyszysz mnie ?)- to ja już wolę dżihad
 • @tfur-ja
  Wszystko wiem. Już mi zydzi mówili "ty jesteś nasza". Wyjedziesz do Stanów, załatwimy ci pracę u naszych...itd.
  Ja jednak się z nimi spieram i niech tak zostanie. Prawda jest Jedna i ona wyjdzie.

  Masoni też mnie ciągnęli. Wolę biedę, jak już muszę wybrać.
 • @leslaw ma leszka
  Już to znam. A co myślisz?
  By mówić prawdę trzeba ją dobrze poznać, włącznie z argumentami przeciwnika i jeszcze poukładać ją sobie w głowie. Często doświadczyć na własnych błędach. Dlatego nie potępiajmy ludzi nieświadomych za błędy, ale za uporczywe trwanie w grzechu i nieprawdzie, za zatykanie uszu.
 • @lala
  ////To znaczy samo się załatwi? Był kiedyś taki kawał żydowski, jak Mosiek bardzo prosił Boga, żeby dał mu wygrać w totolotka, na co otrzymał w końcu podpowiedź - Mosiek , daj szansę , wypełnij kupon.

  (hej jesteś tam? słyszysz mnie ?)- to ja już wolę dżihad///

  To zależy jak na to patrzeć. Ale można tak powiedzieć, że spełniając pewne WARUNKI - samo się załatwi. właśnie o to chodzi żeby robić ale wiedzieć co, nie sprowadzając na siebie żadnych przekleństw które mogą zaowocować w kolejnych pokoleniach.
  wiem to trudne, ale tak trzeba.
 • @nakon
  No właśnie- spełniając PEWNE warunki samo się załatwi. Jakież my możemy TERAZ na siebie ściągnąć przekleństwa. To jest ewentualny śpiew przyszłości. I nie od nas zależy.
 • Swider napisał ciekawą notkę.
  http://pozamatriks.nowyekran.pl/post/18444,cywilizacja-zycia-kontra-cywilizacja-smierci
 • @jagna
  ///Równo mnie zatkało. Zwracam honor Albinowi Siwakowi. Nie wiedziałam, że napisał on autobiograficzną książkę. Pamiętam z młodości jak różne niewybredne dowcipy o nim krążyły (falkonetti itd.). Specjalistką od wymyślania i rozpowszechniania tych dowcipów była jedna z moich koleżanek i teraz wiem dlaczego akurat ona - znała treść tej książki i swoje korzenie.
  Pozdrawiam i gratuluję odwagi. Tylko prawda..///

  Bielmo z oczu opada... ale warto wyciągnąć większą naukę, nie tylko to że honor Siwakowi, ale żeby nie dać sobie wmówić zdania na tematy...
 • @jagna
  No widzisz Jagusiu.

  Pozdrawiam Ciebie i męża.
  3-maj się, z Bogiem.
 • @Kura Ra
  Jak to qrna za krótki?
 • @Kura Ra
  jeśli to metafora, to ci powiem;-nie rób ze mnie santo subito.
  Każdy jest w drodze.
 • @Kura Ra
  Pogadajmy.

  "z Bogiem"

  Którym?
 • @Kura Ra
  Tak. Idziemy na Smoka. Ilu nas?
  Sami pójdziemy, bez ludu?

  Lud musi znać Prawdę na wielu poziomach, by precyzyjnie wiedział do jakiego celu zmierzamy, co robimy i jak. Kto nam pomoże i kto przeszkodzi i w jaki sposób.

  Jak ty sobie to wyobrażasz? Mamy robić to nie byle jak, by nie tracić nad sobą samym kontroli.

  Widziałeś kiedyś jak rabini mówili "Panie papieżu" i dźgali papieża palcem? Nadal to robią i nawet sam Duch św. nic nie może, ani świętość papieża. Swiętych to oni obdzierali ze skóry. My jesteśmy jacyś bardziej skuteczni od papieża? Chodzi o długość różańca tylko? Swiadomość to nic? A siła? Skąd weżmiemy siłę i odwagę, skoro oni nas wpędzili w winę, kompleks i strach?

  Przedstaw więc swoje metody. Jak będą lepsze, przyjmiemy je za swoje.
 • Witaj Iza,
  Udało mi się zalogować. Cud jakiś czy co?
  Świetna notka. Tak trzymaj. Tylko Prawda, a oni Prawdy się boją jak diabeł święconej wody.
  Jedyne co możemy zrobić i jeszcze modlić się gorąco, by Bóg zdjął bielmo Żydom z oczu i odblokował uszy na Słowo Boże zawarte w Ewangelii. By wreszcie staneli w prawdzie i przyznali, że nie rozpoznali w Jezusie Chrystusie Mesjasza.

  Ps. Jak egzamin Pacyfika?
 • Wróg się konsoliduje wpychając nas w gorsety antysemitów.
  Tym jest silny, a my słabi i ani mru, mru.
  Zobaczysz, jak wystartuje ruch, zarzucą nam faszyzm, antysemityzm i wszystko po kolei i spora część ludzi to łyknie. Bo oni jak tu powiedziałam nienawidzą każdej prawdy. Moja mama jak dowiedziała się od siostry, że słucham RM, spytała ze łzami w oczach- ale czemu ty córeczko jesteś antysemitką? Masz ty pojęcie o takich sprawach idealisto? O takiej głupocie powszechnej?

  Musimy wroga zdemaskować i uprzedzić jego ruchy, odebrać słowa i hasła, rozbroić.
 • @Samanta
  Dzięki za wsparcie.;-))

  Pacyfik ma już za sobą egzamin z malarstwa i rysunku, jutro projektowanie graficzne. Pomódl się dziś, bo się martwię trochę.
  Różnie może być.

  Rano go zawiozę na egzamin, bo ma wielką teczkę.
 • @Kura Ra
  hehe......żeby mieć radio, trzeba mieć koncesję, a by mieć koncesję, trzeba wygrać wybory.....i tak w kółko.

  Zanosi się na konfrontację, każdy widzi że prą. Na razie chcą napuścić Polaków na Polaków, a jak nie, posłużą się naszym wojskiem i policją i mogą się zdziwić.
  Mają też obce wojsko i tu my możemy się zdziwić.

  Dlatego lepiej, by naród trwał w jedności z żydami, a żydzi w całej Prawdzie. Jak się nie nawrócą, niech uszanują Prawdę. Tylko tyle.
 • @Kura Ra
  widzisz, sam się wycofałeś.

  Jak przychodzi do praktyki zaczynają się schody.

  Mamy RM, tylko powiedz to snobom i lewakom.
 • @Kura Ra
  zastanawiałam się nad flagą Polski bo miałam te same dylematy.
  Szkarłat to czerwień królewska-ziemska hierarchia, serce, a biel to Duch, czystość, zaufanie, etos.

  Symetria to dostojeństwo. Może mi nie wadzić. Można trochę zmienić proporcje, 2%, nawet się prosi więcej bieli.

  Co się tobie nie podoba?
 • @Kura Ra
  To hasło jest błędne i nie wiem kto go wymyślił.
  Mówi o racjach, egoizmach, czyli subiektywnym rozumieniu Prawdy, niepełnym.
  Chrześcijaństwo daje nam pełną Prawdę- Jedną i proponuje drogę do Prawdy. Każdy jest w innym punkcie tej drogi, jedni bliżej, inni dalej, to jest mierzalne. Po owocach, po sercu, rozumie, znakach, itd.

  [przed chwilą wyłączył mi się antywirus, sam z siebie. Zrobiłam reset kompa, ale się zastanawiam, czy to nie był włam]
 • @Kura Ra
  w chrześcijaństwie nie ma środka prawdy, jest tak, tak, nie, nie.
  Czyli ten puzel pasuje do całości, tamten się z nią kłóci i go odrzucam.
 • @Kura Ra
  wiadomo, że większy, ale co to ma do twoich wątów?

  Wszystko co większe niż poznanie zmysłów i rozumu, to mistyka, ale to dar. Nikt nie ma wpływu, nie zna dnia, ani godziny- tyle o stopniach Prawdy.
 • w ogóle, wyrażajcie się jasno, bo wydaje się wam, że ktoś musi rozumieć półsłówka
  w lot.

  Przedziwna cecha facetów,zakładają, że kobiety czytają ich myśli.
 • co do flagi...nasza jest dziwna, tak siermięznie prosta i czysta, że aż
  jakby...nieudolna.

  Jest taka ...hym, niewinna. Przejrzysta.
  Taka...nasza.
 • --- ni z gruszki ni z pietruszki --
  --BARDZO !! mi zależy -- czyje to jest zdjęcie ?? proszę o prawdę
 • Teraz misie przypomniało, że jak są ważne sprawy, to wszyscy qrna o fladze.
  Stryj był ministrem kultury u Wałęsy, tak sie złozyło.

  I się go pytam co robią tam..a on, że o fladze i hymnie i mundurach straży miejskiej.

  Jak się zeżliłam i mówię...-to wy nie macie poważniejszych spraw i kłopotów, tylko flaga teraz?

  Debatowali miesiącami. Tak to jest, jak się nie ma wizji wszystkiego.
  Łatwo dać się zagadać i wszystko jak po grudzie.
 • @ninanonimowa
  a czemu Pani pyta?

  już mi Pani raz podpadła, dlatego ja pytam.
 • @ninanonimowa
  dlaczego tak bardzo Pani zależy?
 • @tfur-ja
  powiedziałam, że myśli-które stoją za półsłówkami.
 • pamiętacie, jak żydzi straszyli nas, że jak nie zapłacimy haraczu,
  wszystkie media na świecie zrobią Polakom czarny PR?

  Zestawcie te dwie informacje;

  Antypolska kampania w Holandii. "Wszyscy Polacy to hołota!"
  dzisiaj, 08:57

  Holenderscy populiści rozpętali antypolską kampanię - donosi "Gazeta Wyborcza". "Polen zijn tuig. Allemaal!" czyli "Wszyscy Polacy to hołota!" - to najczęstsza obelga pod adresem Polaków w holenderskim internecie. Szykany wobec Polaków są częścią antyimigranckiej kampanii, którą rozkręcił zeszłym roku gabinet premiera Marka Ruttego.

  I druga ze stron anglojęzycznych;

  List do Marka Rutte
  Prezydenci Światowego Kongresu Żydów (WJC) i Europejskiego
  Joods Congres (EJC), Ronald S. Kongres Żydów (EJC), Ronald S. Lauder en Moshe Kantor, Koalicji amerykańskich rabinów, wystosowali protest do holenderskiego premiera Marka Rutte który chce zakazu koszernego uboju.
  "Jesteśmy przekonani, że taki środek
  to poważne naruszenie wolności religijnej, i fundamentalne prawo człowieka " zapisane w Traktatach UE.

  No. Tak działają żydzi.
 • @circ
  "Masz ty pojęcie o takich sprawach idealisto? O takiej głupocie powszechnej?"

  Niestety Iza mam. Spotykam się z tym codziennie. Krakowskie to niesamowite zderzenie z głupotą i to ludzi w każdym wieku.

  "Musimy wroga zdemaskować i uprzedzić jego ruchy, odebrać słowa i hasła, rozbroić."

  Musimy, My to robimy codziennie w kontakcie z żywymi ludźmi. Choć czasami mam wątpliwości czy Oni są żywi, sprawiają wrażenie cyborgów zaprogramowanych na niszczenie Polski i Polaków.
 • @circ
  "Pacyfik ma już za sobą egzamin z malarstwa i rysunku, jutro projektowanie graficzne. Pomódl się dziś, bo się martwię trochę.
  Różnie może być."

  Iza dzisiejszy poranny różaniec odmówiłam w Jego intencji. Poprosiłam też bł. Jana Pawła II o opiekę i wsparcie dla cudownego chłopaka.
  Będzie dobrze. Mocno w to wierzę. Pacyfik jest wspaniały i ma niesamowity potencjał. Jest artystą z krwi i kości, a takimi opiekuje się Duch Święty. Tak piękne i głębokie oczy może mieć tylko czysta i nieskazitelna dusza.
  Nie zamartwiaj się, będzie dobrze.
 • @circ
  "Dlatego lepiej, by naród trwał w jedności z żydami, a żydzi w całej Prawdzie. Jak się nie nawrócą, niech uszanują Prawdę. Tylko tyle."

  Ujęłaś w tym zdaniu całe sedno sprawy. A nasi wrogowie nazywają to antysemityzmem. Tak naprawdę boją się Prawdy, że nie mogą zrozumieć o co Nam Polakom naprawdę chodzi. "Starsi bracia w wierze" (bł.JP II), ale to młodsi bracia w wierze przyjęli, zrozumieli i przenieśli przez wieki Prawdę Objawioną. Pozostali Jej wierni mimo prześladowań. Starszy brat jeśli nie opiekuje się młodszym, nie wspiera go i nie słucha prowadzi do rozłamów w rodzinie, do konfliktów. Jeśli go słucha i wspiera prowadzi do wzrostu i rozwoju całej rodziny.
 • @Samanta
  Tak, dlatego trzeba te "gabinety" i ich parszywy język ośmieszyć publicznie.
  Winniśmy to robić gremialnie. Żadnych lewackich pojęć, żadnego języka socjologii i polityki. One mają zniknąć z języka, umysł ma być czysty.

  [dzięki ci za modlitwę]
 • @Polonia
  zdałaś te egzaminy?
 • @Polonia
  wow.
  Super.

  Wspomnij w modlitwie egzaminy Pacyfika i Weronki.
  Odgórne dzięki.
 • @circ
  CIRC koniecznie obejrzyj to !
  Zrób z tego użytek http://www.youtube.com/watch?v=0Z4bs-cR2z8
 • O taka właśnie to jest ich wiara i poszanowanie samych siebie
  "Po kilkumiesięcznej chorobie w izraelskiej klinice zmarła 23-letnia Alina Milan, chrześcijanka, którą już dziś nazywa się współczesną męczennicą za wiarę. Młoda Rosjanka straciła życie, gdyż odmówiła zrzeczenia się swojej wiary na rzecz judaizmu bądź ateizmu. Gdyby zaparła się chrześcijaństwa, uzyskałaby obywatelstwo izraelskie i tym samym tamtejsi lekarze przeprowadziliby operację, która miała uratować jej życie."


  http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=110896
 • Jest też na Ne o tym
  http://boomcha.nowyekran.pl/post/8569,alina-milan-1988-2011
 • @Gregor
  Już to było tu na NE. Ale co warte powiedzenia, warte powtórzenia.
  Na pewno nieraz wróci, mimo, że usuwają z Jutuba.

  Każdy powinien to zobaczyć.
 • @nakon
  //Ale zgodnie z prawem obywatelem Izraela może być albo żyd, albo ateista i tertium non datur. //

  No i chcą w Polsce zrobić drugi Izrael. My, mamy wyrzec się wiary, wtedy dostaniemy mieszkanie, pracę, przywileje, jak było za PZPR. Na to idzie.
 • @circ
  Tak, tak, nie, nie. Na smoooka!
 • @Polonia
  co to Rozdziawiona Gęba? i reszta koleżków?

  fajny obrazek. Dzięki.
 • @Poruszyciel
  dokładnie;

  Na smoooooka!
 • @circ
  Rekord frekwencji w demokratycznym głosowaniu (18 głosów). To znaczy, że chcemy prawdy, choć nie każdą prawdę daje się łatwo poznać. Tę widocznie tak. Chęć poznania prawdy, szukanie jej, obrona, to cecha szlachetnej duszy, dlatego ma Pani mój ogromny szacunek. Inni też do niej dążą, tylko przez to pomieszanie pojęć i bałagan językowy, ciężko nam się wspólnie odnaleźć.
 • @Kura Ra
  chciałbyś robić Radio Kura?

  mogę pogadać o kasie ...hym, co mi tam, mogę się czasem zniżyć.
  Moglibyśmy trochę reklam puszczać, by tej Poloni ulzyć w kasie- bo radio to chyba niedochodowe jest.

  ale żadnego metalu. Znasz jakąś muzę prócz metalu?

  ale czy ktoś słucha radia internetowego? trzeba do tego koncesjii?
  a czemu mam zluzować? nie zluzuję. Muszę?

  a jakbyśmy się pokłócili, to co z radiem?
  ty nieprzewidywalny jesteś i szukaj wiatru w polu.
 • @circ
  nazywało by się "radio polityczne Kurara" a nadawalibyśmy samą religię.
 • @Poruszyciel
  Dzięki za szacunek, nawzajem.

  Umiesz mówić w radiu?
 • a Swider robiłby portal i gazjetę.
  Mam serwery. No, prawie mam.
 • @Kura Ra
  Jak to nie masz, jak mówisz?

  to co być tam robił?

  sama mam gadać? a jak zachoruję?
  i czy ja jestem tak interesująca, by ludzie chcieli słuchać mnie na okrągło?
  radio za pasem granicznym? przecież Oni są wszędzie. zastrzelą nas. i załoga kutra to koszt.

  hym, mieszkam na górce i mam dach nad sobą, mogłabym maszt postawić, ale nie pozwolą...zresztą widziałeś, jakie studio ma Ojciec Rydzyk, jaki to koszt...no i maszty ma w całej Polsce.
  Mnie tam RM wystarczy. Jest OK. Nie umiałabym nic lepszego zrobić.
  Wyobrażasz sobie lepsze? Nawet do muzyki się jakoś przyzwyczaiłam i mi się podoba, jak cerata na stole u ciotki koleżanki z roku i szklanki w kalkomanie.

  Taniej będzie przekonać cię do RM.
 • @Kura Ra
  hym, kiedy, kiedy.....
  zastanowiem siem.

  Sama nie uciągnę, ale jakby tak się zebrało nas więcej pasjonatów, to dla towarzystwa Cygan dał się powiesić.
 • @Kura Ra
  a Sendecki zaraz by zaczął świrować z Tarcisio Bertonem i Kurzeję nazywać Wielkim Rzeźbiarzem i Prorokiem....to byłoby radio "Nikifor"-
  słuchałaby nas tylko młodzież rozmiłowana w egzotyce i kandydaci do psychiatryka.
 • @Kura Ra
  "słuchajcie mnie"//

  widać jestem jednak słuchowcem i nie zauważyłam.
 • @Kura Ra
  nie powiedziałam, że mam książkę twoją". Czytam ją. Co se myślisz?
  Potrafię się usunąć, nie bój się.

  Wygląda na hurt, ale powiem ci, że to cecha umysłu ogólnego. On skupia się na budowaniu najszerszego obrazu, łapie sensy i spina w kompatybilne całości, a te znów łączy i równocześnie oblicza, czy wynik działania się zgadza. Weź tak um. Mało kto to ma. Fakt, że kompletnie gubię szczegóły, nie pamiętam dat i nazwisk, bo nie starcza mi RAMu.
  Nie myśl, że nie nurkuję wgłąb, do żródeł, po paradygmaty.
  Fakt, to tylko operacje mózgowe, suche....ale z leliją dałam ci dowód, że miewam szybki dostęp do Gory....to co się czepiasz.

  Mogę się zawsze odsunąć przecież.Nieraz widziałeś jak władkowi ustępowałam.
  Nic, tylko się qrna tłumaczę wszystkim.
 • @Kura Ra
  Dobra.

  Dzięki. Przyjdzie czas.
  Bog tym kieruje.
 • @circ
  PODOBA MI SIĘ!

  Prosto, konkretnie i nie będę narzekał na przekleństwa tym razem... ;)

  Pozdrawiam,
 • @RJCHK
  Gawlas to osoba chora, albo taką udaje.
  Głosi błędne nauki, miesza prawdę z fałszem, podszywa się pod byłą sekretarkę Wałęsy, itd.
  Proszę tu jej nie linkować.
 • @RJCHK
  Być może nawet prowokatorka.
  Potem mówią o nas, ze jesteśmy oszołomstwem spiskowym, tymczasem sami podsyłają nas oszołomów, by nas skompromitować.
 • @circ
  Oczom nie wierzę.. Ty podpierasz się Siwakiem.. dla Ciebie ten ... jest autorytetem??
  Oszalałaś?

  "Od 1965 działacz PZPR – w 1980 został zastępcą członka Komitetu Centralnego, a członkiem KC w 1981. Członek Biura Politycznego w latach 1981-1986, dyplomata (w Libii do 1990), odwołany przez pierwszego niekomunistycznego szefa MSZ, Krzysztofa Skubiszewskiego.

  W PZPR był związany z frakcją moczarowską i antysyjonistyczną. Bezkompromisowy przeciwnik Solidarności. Po 1989 związał się z partią Stronnictwo Narodowe "Ojczyzna".

  Przecież to komuch jakiego świat nie widział. To są jego wspomnienia? To ile on miał wtedy lat? 12..

  Tak czekam kiedy Ty zrozumiesz, że ta cała akcja żydowska czy też antyżydowska zorganizowana jest przez sowietów.

  Czy Ty przed 39 rokiem widziałaś, żeby Polacy nienawidzili Żydów? Abo Żydzi Polaków?

  Sowieci mają interesy w skłócaniu nas ze sobą i jak widzę znajdują wielu popleczników.

  Ale że Ty?????


  Nie spodziwałam się..
 • "No. Tak działają żydzi."
  Oni nie działają jako żydzi tylko jako sowiecka agentura.

  Tylko, że na hasło musi być odzew.. tylko tak to zadziała.

  Odzewem sa ci, którzy plotą bzdury o 65 miliardach dolarów, o których słychać od 10 lat i jakoś nikt ich nie oddaje. A nie oddaje bo nie ma takich możliwości.

  Wszystko po to by siać zamęt i obciążać Amerykę.. bo Żydzi.. wiadomo z Ameryki.
  Ameryka ma być zła a Rosja dobra.  A potem nastąpi nowy etap.. zwracania się do Rosji po ochronę.. etap Panslawizmu.

  Tylko łatwo nie będzie tym ruskim pachołkom bo .. bo Polacy mają dobrą pamięć i ruskich nienawidzą.. bo mają za co.
 • @konserwatystka
  Nie mówię, że Siwak jest moim autorytetem. Mówię, że napisał prawdę-to różnica.

  Znam jego zyciorys. Sowieccy żydzi z NKWD wzięli sobie przecież do pomocy polskich idiotów, nie przypuszczając, że w takim marginesie istnieje tyciącletni gen Prawdy, który się odezwie.
  Był przeciw Solidarności? Co tu znaczy słowo "bezkompromisowy"? O szczegółach sza, tak? Widział co się kroi. Prorok.
  Skubiszewski-Schimel go odwołał? To oczywiste przecież.

  Ci żydzi sprzed 39 roku witali hitlerowców kwiatami, ich rabini i część z nich. To było w porządku? Jak my teraz mamy odróżnić którzy to, skoro nie widzimy, by jacyś żydzi zgłaszali votum separatum na żydowskie roszczenia i oszczerstwa?

  83 rodziny zydowskie z obywatelstwem amerykańskim mieszkający w Moskwie, włąściciele Gazpromu i rurociągu, trzęsą Polską. To nie żydzi, ale sowieci? To czemu nazywają nas antysemitami, nie antysowietami?
  Przestań mi tu kłamać.

  //" A nie oddaje bo nie ma takich możliwości. " //

  A kto robi na cały świat propagandę, że Polacy budowali obozy? Kto tu młodych żydów z Izraela zwozi? ADL to Liga sowiecka, czy żydowska?
  Nie udawaj niewiniątka i nie ściemniaj. Sowieci to sowieci, a zydzi sowieccy to zydzi.
 • @konserwatystka
  ty masz zdaje się wężowy język.
 • @konserwatystka
  //"Faszystowski Holokaust kierowany przez katolika Adolfa Hitlera z poparciem Watykanu przyniósł mu kres,"//

  a to kto qrwa mać napisał? sowieci?

  kto palcem dźga papieża? sowieci?
  Kto se rości odszkodowania? sowieci?
  za Katyń nam zapłaćcie, skoro handlujecie krwią.
  Wystawimy wam rachunek, najeźdźcy.

  Łżesz w żywe oczy.
  Masz w tym interes.

  A my ratowaliśmy wam życie z narażeniem własnego. Moja babcia to robiła. I dziadek. I stryjkowie i wujowie. Za to ich zakatowaliście, a teraz łżecie, psy.
 • staropolskie "kurwa mać" wam przeszkadza, a nie przeszkadzają wasze kłamstwa.
  Dlaczego?

  bo przypomina to wam wasze skurwienie i zdradę.
  Kurestwo to zawsze rodzaj zdrady siebie, Boga i innych.

  Teraz namawiacie polskie baby by się kurwiły i zabijały płody.
  Bo chcecie nas rozwalić moralnie. Jak baby zdradzają, chłopy czują się upokorzone, albo sami idą na kurwy, a to pierwszy krok do zdrady wszystkiego.
  Wojsko bez morale przegrywa, na co dowodem jest cała historia świata.

  I o to wam chodzi z naszym "kurwa mać". Nienawidzicie tego słowa, bo obnaża prawdę o zdradzie honoru, narodu, państwa, Boga.

  //"Mężczyźni odwracają głowy, gdy przechodzi obok nich kobieta, ich żony i córki nigdy nie ubiorą spódniczki przed kolana."//

  A Wy obłudnicy!

  Nam pedalstwo, kurestwo i aborcja, a wam długie spódniczki, buzie w ciup i przewracanie oczami.
  Rasiści podli, szowiniści, oszuści, oszczercy, pokraki, kurwa wasza jebana mać!
 • chasydzkie dynastie....hehe
  chołota chazarsko-żydowska, która zamordowała cara, wycięła rosyjską inteligencję w pień, okradła naród rosyjski i zamierza się na cały świat.

  oj, narobicie wy sobie. Nie będzie miejsca na ziemii, które by was ukryło przed sądem ludzkim, z dopustu Bożego.
 • Teraz liberalizmem nas mamicie i rozwalacie Kościół
  podważając naukę papieży, siejąc nieufność i podziały.

  Już my was przejrzeliśmy.
 • @circ
  No to powiedz mi.. kto tu Grossa do Polski przysyła, kto go obwozi.. Żydzi czy sowieci?

  Ruska agentura ukryta jest za tarczą żydowską.. dlatego chętnie prowokują Polaków i w tych prowokacjach występuja jako Żydzi.. tak aby nas podburzyć przeciw Żydom i ukryć swoją sowieckich mocodawców.

  Sprawa Jedwabnego.. cały nasz kagiebystan wszystkie siły rzucił aby nas upokorzyć i podpuścić do nienawiści wobec Żydów.
  A ci co nas niby bronią.. ci Patrioci..to co.. nie znają mechanizmu?.. nie wiedzą dla kogo Gross pracuje? Wiedzą doskonale..
  Michalkiewicz nie wie? Wie. Ale od 15 lat straszy roszczeniami choć doskonale wie, że nie dostną ani złotówki.


  "Ci żydzi sprzed 39 roku witali hitlerowców kwiatami, ich rabini i część z nich. To było w porządku? Jak my teraz mamy odróżnić którzy to, skoro nie widzimy, by jacyś żydzi zgłaszali votum separatum na żydowskie roszczenia i oszczerstwa?"
  _______________

  Nie hitlerowców tylko sowietów witali.. biedota żydowska .. intelektualiści zresztą też sympatyzowali z sowietami..

  z Kucharzewskiego:

  "Socjalizm dla Rosjan ma podobne znaczenie jak dla Żydów, jedni i drudzy lgną do niego, widząc w nim nadchodzącą erę odwetu za rzeczywiste czy urojone krzywdy, wyrządzone ich narodowi przez historię, gospodarczą stronę doktryny stawiają na drugim planie, ta analogia stanowi przyczynę spotkania się i przodowania dwóch tych szczcepów na terenie komunizmu międzynarodowego."

  Wbij sobie to do głowy.

  Zobacz jaka koronkowa robota.. z jednej strony funkcjonariuszy z sowieckiego nadania ukrywa się a z drugiej nobilituje aktywistów partyjnych, którzy nie byli żydami.. czy to nie jest tak, że.. na niechęci do Żydów rehabilituje się komunistyczną swołocz byle tylko nie byli Żydami.. różnych Porębów, Jaruzelskich, Siwaków, Filipskich, generałów Grudniewskich.


  Proszę pisz o swojej Babci.. ja Ci napiszę o moim Dziadku oficerze Wojska Polskiego zamordowanym w 53 roku przez sowietów i przez Helenę Wolińską ale ona tę zbrodnię popełniła nie jako żydówka ale z ramienia NKWD.. mocodawców miała na Łubiance. Dziadek był Legionistą, zesłańcem syberyjskim, więźniem Oświęcimia. Mogę też o moim Ojcu więzionym w 45 roku najpierw w więzieniu kieleckim a potem w więzieniu w Gliwicach pod kontrolą Loli Potok.. żydówki uratowanej z obozu.


  Mam przodków, którzy stoją nade mną i patrzą na każde moje słowo i na każdy mój czyn.
 • @konserwatystka
  //No to powiedz mi.. kto tu Grossa do Polski przysyła, kto go obwozi.. Żydzi czy sowieci?//


  A ty mi powiedz. Michnik to żyd czy sowiet?
  Wiem, powiesz że sowiet.
  No dobrze. Ale ten sowiet trzyma z ADL. A oni to sowieci, którzy ciągną profity z holokaustu?

  Jak tak, to B''B też jest sowietami, a moja sąsiadka, żydówka, niepostrzeżenie załozyła tu sowiecką agenturę Synów Holokaustu?

  No to jak jest?
 • @konserwatystka
  Jeśli masz rację, to dlaczego zydzi nie ogłoszą tego?
  Trzęsą dupami przed sowietami i wolą siedzieć cicho, byle ich nikt nie tykał? Znów musimy sami walczyć o Polskę?

  Dlaczego nie krzyczą, że odcinają się od Grossa?

  A ci, co wytykają palcami papieża, ci w jarmułkach z garbatymi nosami to też sowieci?
 • ktoś włamuje mi się do kompa. Ciekawe, czy to sowieci.
  .
  A wy dziady, włamywaliście się cieniasy przez TeamViwera.
 • @circ
  > Umiesz mówić w radiu?

  Wykorzystam to bezczelnie i potraktuję jako zaproszenie do przejścia na ty :-) Circ, dziękuję, że pytasz, ale nie wiem, bo nigdy nie próbowałem. Pewnie kaszleć też bym tam umiał, ale ktoś tego kaszlu i mowy musiałby chcieć słuchać. Wspieram obecnie Ruch Wolność i Godność Tomka Urbasia, ale trzymam kciuki za Twój legion lub nowy ruch i też go będę wspierał. Najważniejszy jest wspólny fundament i wspólne cele, pokonanie smoka, przywrócenie porządku, uzdrowienie narodu, odrodzenie ojczyzny.
 • @circ
  Żyda to ja miałam sąsiada z parteru, dożył 102 lat.. wspaniały człowiek uczestnik wojny w 20 roku.. wielka wiedza, wielka mądrość, katolik, polski patriota i harcerz i skromność.
  Jeśli mamy Żyda, który mówi nam jak mamy żyć, który dorabia się profitów nie widomo z czego, który promuje to co jest przeciw Polsce to .. to jest sowiet na 100%.
  Tylko, że oni sa niezykle sprytni bo jedna ręka dają marchewkę a drugą wbijają nam nóż.. powoli.

  A przeciw Polsce jest.. podważanie naszej kultury, naszych zasad, naszego patriotyzmu, naszych sojuszy z Zachodem, naszego dorobku intelektualnego i naszej religii.
  Patrz na życiorysy. W prlu nikogo kto raz podpadł nie wypuszczano na Zachód.. nigdy.. chyba , że poszli na współpracę.
  Kluby GP wożą teraz takiego wielkiego cenzora.. a Braun zrobił o nim film. Zobacz sobie jaki ten facet ma życiorys.. w latach 60 wyjechał do Egiptu, na Cyprze uciekł i Cypryjczycy go nie przyjęli ( słyszał ktoś, żeby Zachód nie przyjął uciekiniera zza kurtyny?) tylko wsadzili do samolotu do Polski.. wrócił i po paru latach prl wypuszcza go do Szwecji..
  Mówię do tego agenciaka co o nim myślę a on.. "ach pani wierzy co w necie.. nieprawda".. poprapaniec jeden.
  I myślisz, że Sakiewicz nie wie? Wie.
  Tak sobie przypomniałam.. bo o Braunie pisałaś niedawno.. to masz.

  Nie wiem kim jest Twoja sąsiadka.. może jest po prostu głupia?
  Zapytaj ją o tarczę.. to dobry test.

  Oni zostali sprytnie podzieleni.. stary podział na Puławian i Natolińczyków.. wciąż aktualny ale to jeden czort.. sowiet.
 • @circ
  "Trzęsą dupami przed sowietami i wolą siedzieć cicho, byle ich nikt nie tykał? Znów musimy sami walczyć o Polskę?

  Dlaczego nie krzyczą, że odcinają się od Grossa?"
  ________________

  Tego nie wiemy.. może jest tak, że krzyczą tylko nikt tego nie drukuje.. nie pokazuje..Ty krzyczysz, ja krzyczę i co.. słychać?
  Sowieci mają najlepszą agenturę wpływu na świecie.. używają takich metod, że do łba nikomu by nie przyszło.. bo sumień nie mają... a nie maja bo taką mieli przeszłość, że mają wyżarte.. kup sobie Kucharzewskiego.. każda złotówka wydana na tę książkę jest bezcenna.
  Zrozumiesz jaki to naród.. ci Rosjanie.
 • @konserwatystka
  Czy polskie prawodawstwo jest podrzędne wobec unijnego z Brukseli, czy tego z Moskwy? Kto kupił nasze banki i gospodarkę? Komu NBP przekazuje emitowanego złotego (kupując zagraniczne aktywa)? U kogo jesteśmy zadłużeni? Czyj tyłek teraz ratują Polacy pod pretekstem bankructwa Grecji? Czyje wojsko teraz u nas stacjonuje, amerykańskie, czy sowieckie? Czy amerykańska armia to też sowieci. Kto to jest "sowiet"?
 • @Poruszyciel
  ;-))))) dzięki za wyczerpującą odpowiedż.
  a, mów mi jak chcesz.
  mnie się i tak myli z kim jestem, a z kim nie jestem.
  Raz mówię tak, raz siak w zależności od kontekstu.
 • @konserwatystka
  powiem ci, że masz dziwny umysł. Odnosisz się do niektórych faktów i je "prostujesz", a na inne jesteś kompletnie głucha, a jest ich większość.
  Tak głucha, jakby ich nie było, a to one właśnie obalają twoje tezy.
  Ty je wolisz ominąć, bo ci nie pasują do obrazu;- nie pasują fakty? tym gorzej dla faktów.

  Mówisz, że sowieci zasłaniają się zydami, ale gdyby tak było, zydzi nie staliby na najwyższych stanowiskach w sowieckiej Rosji, ale na niższych niż sowieci. To samo w Polsce.
  Berman, Fejgin, Różański- to byli zydzi, nie sowieci. Większość sowieckich żydów ma niemiecko-brzmiące nazwiska, znani są ich żydowscy przodkowie. Tu nie może być pomyłki.

  Moja sąsiadka po 89 roku zmieniła wiarę z katolickiej na żydowską, bo już można było-to stara żydowska rodzina, z korzeniami. Odszukała swoją wielką rodzinę, w Ameryce, Rosji i wielu krajach. Oni nie przywiązują się do miejsca pobytu, ani gospodarzy krajów w których są, ani kultur. Wszędzie czują się żydami, są dotąd lokalnymi patriotami, dopóki im wygodnie, dopóki mają interes. Moja sąsiadka, gdyby była również polską patriotką, nie byłby jej obojętny los tego narodu, jego nędza, itd. Ponadto ona ma do Polaków pretensje o wojnę, czyta Michnika i Grossa i powtarza te wszystkie tezy ADL, w dodatku ta Loża B'B.

  Twoje teorie nie trzymają się kupy.
 • @konserwatystka
  wiesz, ja ci powiem. Polacy to najbardziej chyba ufny naród na świecie i dobry. Są jak dzieci i olbrzymia większość z nich jest bardzo wrażliwa na krzywdę innych, czy to Polak, czy zyd.

  Kiedy widzę ufnego, prostolinijnego człowieka, który nie zna kłamstwa, ani egoizmu, nigdy bym go nie skrzywdziła, bo budzi we mnie instynkt opiekunczy.
  Zydzi są w stanie takich ludzi zabić, wykorzystać, zniszczyć na różne sposoby, dla własnego zysku, albo ze strachu, albo z urojonej mściwości. Tego nie umiem zrozumieć. Jasne, że jest jakiś procent szlachetnych żydów, ale tak mały, jak procent złych Polaków.

  Czyści sowieci, to też niewielki procent. Rosjanie to przeważnie ludzie zyczliwi innym. Nieraz pomagali uciekinierom z Syberii, dzielili się chlebem. U zydów to rzadkość.
 • @tfur-ja
  ech...robię to własnie, prawie wszystko.
  co chwilę musiałam wyłączać modem, by im przerwać , bo jak się zapominałam, zaraz się wyłaczało.
  Ponadto Windowsa musiałam naprawiać.

  A to chamy bezczelne.
  Czekajta wy, życzę wam sraczki i wysypki...a najlepiej nagłego i piorunującego nawrócenia. Nie może być chyba boleśniejszej przypadłości, niż cała Prawda.
 • @tfur-ja
  wyłączyłam uaktualnienia dawno.
  Linuksa to nie dam rady, za duzo wiedzy.

  ale zastanawiam się na Mackiem Appla.
  Tam chyba nie wchodza wirusy...i trudniej się włamać.
 • @tfur-ja
  zaporę mam Sygate.
  Trudno mi się połapać, bo nie mam aż takiej wiedzy...trochę na czuja wybieram do sprawdzenia....długo schodzi, by wykminić o co idzie.

  Antywirusa zmieniłam, bo się zeżliłam, że przepuścił...."sowietów".
 • @circ
  @circ
  Nie czytam tej pani...
  Podałem tylko link do książki innego autora na wiadomej stronie.

  Więc zmieniam komentarz ,a książka Romana Kafela moim zdaniem jest interesująca.
  Gdyby zainteresować tą publikacją IPN ? ... rozmarzyłem się....

  http://jozefbizon.wordpress.com/roman-kafel/
 • @tfur-ja
  ciasteczka usuwam regularnie, mam jedną przeglądarkę. Od lat misie nie zdarzyło złapać wirusa. Tu był ewidentny atak hakerski.
  Na razie wyczyściłam, Combofixem, naprawiłam Windowsa i działa, ale nie wiem, czy znów czegoś nie obejdą. Jak się do NATO potrafili włamać, to mój komp jest dla nich tyle co splunąć.
 • @tfur-ja
  CC Clenera mam od dawna, też czyszczę nim. Czasem przejadę jeszcze antyspywarem i innymi.
 • @Kura Ra
  //Nie daj się Iza wytrącić z równowagi. Pamietaj, że oni walczą o to, czego zdobyć nie mogą.//

  Jest jak mówisz. Chcą mnie wk..wić i zmęczyć, bym odpuściła, oraz przestraszyć.
  To taka głowa konia.

  Nie jestem mściwa, ale bydła nie cierpię i jak się wqrawię, to mię popamiętają, bo se wpuszczę kuzyna hackera do mojego kompa i im zrobi kontratak, że im się odechce. I jeszcze opiszę, by ludzie wiedzieli, że się nie boimy my Polacy. I nie wygrają z nami.
 • i tego nie zrobili sowieci, bo im w to graj, że żydostwu dokopałam.
  a konserwatystka broni niewiadomo czego.

  Zydy tak mają, że na innych zwalają winę, na tych, pod których szyldem sami działają. Jak polscy zydzi pomagali hitlerowcom, to potem powiedzą, że Polacy się nimi posłuzyli. To jest właśnie język wężowy.

  Ja też mogę zapisać się do Mossadu, narobić dziadostwa i powiedzieć potem, że to Mossad winien, nie ja.
 • @circ
  nie mogę tu wpisywać notek, piszę z laptopa i tu też problemy z siecią, jak tylko notke napisalam. Zaczynam podejrzewać NE o te robote.
 • @circ
  kompa mam rozwalonego na amen.
 • @circ
  Zepsuli ci komputer przez sieć?

  ;)

  W najgorszym przypadku ponowna instalacja systemu, co nie jest przecież niczym wymagającym. Instalujesz i masz. A to trwa chwilkę.
 • @tfur-ja
  To zależy. Jak można to można. A jak można i nie chce się żeby nadpisało to najlepiej zablokować nadpisywanie. Chyba można?
 • @Poruszyciel
  .. tak, tak armia amerykańska to czystej wody sowieci..
  Wiadomo przecież wszystkim, że sowieci to wspaniały kraj mlekiem i miodkiem.., że wszyskie narody świata do sowietów zawsze chciały.. tylko te paskudniki amerykany im nie dawały i strzelały w tył głowy..i mury budowały.., że nawyższa cywilizacja to sowiety.. , że amerykany i angliki im wszystkie projekty ukradły, że Katyń to oczywiście amerykany przebrane za Niemcy.. co tam jeszcze???

  A tak w ogóle to Żydzi..
 • @circ
  " Odnosisz się do niektórych faktów i je "prostujesz", a na inne jesteś kompletnie głucha, a jest ich większość.
  Tak głucha, jakby ich nie było, a to one właśnie obalają twoje tezy."
  _________________

  Podaj przykład.


  "Mówisz, że sowieci zasłaniają się zydami, ale gdyby tak było, zydzi nie staliby na najwyższych stanowiskach w sowieckiej Rosji, ale na niższych niż sowieci. To samo w Polsce.
  Berman, Fejgin, Różański- to byli zydzi, nie sowieci"
  ____________________

  Lenin, Stalin, Malenkow, Chruszczow, Breżniew, Andropow, Czernienko, Gorbaczow, Jelcyn, Putin... żaden żyd.

  Komunizm nie ma i nie miał nigdy narodowości.

  Birobidżan .."Po imperium carów bolszewicka Rosja odziedziczyła 3 mln Żydów porozrzucanych po białoruskich i ukraińskich sztetlach. Stalin chciał powstrzymać ich emigrację do Palestyny. Drażnił go syjonizm i burżuazyjny, jak głosił, projekt utworzenia państwa żydowskiego, ale uważał, że naród powinien mieć ziemię. Wykroił więc z Rosji kawał wielkości Holandii, het na Dalekim Wschodzie i osiedlił tam Żydów

  Powiedzieli im, że to będzie robotniczy Syjon, żydowski raj, więc Izrael znów ruszył w drogę do ziemi obiecanej. Zebrali się w drogę komuniści i dopiero co wypędzeni z synagog chasydzi, lokalni partyjni działacze i niedawni handlarze.

  Kupcy i rzemieślnicy jechali orać ziemię i hodować niekoszerne świnie. Mieli tam zostać kołchoźnikami, łupać marmur i zapomnieć o Jahwe. Wielu z nich wiozło ze sobą tałesy, modlitewniki, menory i Torę. Pierwszy transport dotarł na stację Tichońkaja w kwietniu 1928 r.

  W Tichońkoj przybysze dostawali łopaty, siekiery, chude szkapy i kawał brezentu. Stąd wysyłano ich w nietknięte ludzką stopą i ręką lasy, by sami wytyczali drogi i spełniali dane im przez partię obietnice. Choroby, prymitywne narzędzia i ciężka robota w niedostępnym miejscu do złudzenia przypominały losy więźniów gułagu.

  W ciągu pierwszych pięciu lat exodusu, z blisko 20 tys. przybyłych, z powrotem uciekło aż 11,5 tys. przerażonych tym miejscem Żydów. Niektórzy rozjeżdżali się po Syberii, dlatego można spotkać dziś Jakutów o imieniu Mojżesz bądź Abraham. Nie chcieli karczować tajgi i żyć jak zeki w łagrach."

  Oto masz krainę rządzoną przez żydow i dla żydów.. ziemia obiecana.  "Rosjanie to przeważnie ludzie zyczliwi innym. Nieraz pomagali uciekinierom z Syberii, dzielili się chlebem"
  __________________

  Nie skomentuję bo się zdenerwuję.. nie mów bzdur.. i pij coś na pamięć w dużych dawkach.


  "konserwatystka broni niewiadomo czego."
  _______________________

  Prawdy bronię.. i zawsze będę.
 • @konserwatystka
  A kto mówi o sowietach... to tak samo jakby ciebie kojarzyć z PO i jej wyczynami.

  Tak się nastawiamy na sowietów i idealizujemy USA a prawda jest taka że w obu krajach są ludzie szczęśliwi i nieszczęśliwi, że dzieje się tam wielkie zło. Tak tak w USA. Ale jak chcesz tak forować USA to nie ma problemu, najlepiej byłoby tam wyjechać a nie o tym gadać. No bo przecież drugich stanów w Polsce nie zrobimy. Chociaż... Hollywood to my już mamy. Nawet wcześniej mieliśmy zdaje się niż oni tam.
 • @konserwatystka
  to przede wszystkim Antychryst , a zydzi chyba najbardziej nienawidza Chrystusa. Maja w tym jakis prawieczny interes.
  Kto sowietow nauczyl w tyl glowy? wiadomo z opowiesci wielu swiadkow, ze zydzi byli okrutniesi niz gupie sowiety, ponadto oni tym kierowali.
  Nie mowie, ze wszyscy, bo moja te,sciowa byla z Aronsonem w trojce, w Powstaniu i przyjazn zostala do smierci,.
  Mowie, ze zydzi generalnie maja tendencje do walki z chrzescijanami i do rugowania Chrystusa i Ewangelii z zycia, kultury, jezyka...jak liberalowie np. Glosza czesciowo ewangelie, a mowia, ze to liberalizm i sie upieraja.


  Pacyfik przeszedl drugi etap!!!!!
  chcialam wam powiedziec. I dzieki za modlitwy tym, co sie modlili.
  Teraz jeszcze tylko egzamin z historii sztuki.
 • @konserwatystka
  Wiem to, zal mi tych prostych zydow, ktorzy pozostaja w lapach faryzeuszy. Nie do wiary, jak oni daja sie oszukiwac. Oczu nie maja?
  Gdyby si e nawrocili, zrzuciliby jarzmo zdrajcow i czcicieli mamony, nawet bez nawrocenia, z prostej uczciwosci.
  To narod niedojrzaly, wisza u cycka rabinow w przekonaniu, ze bez nich zgina i zjedza ich antysemici.
  A rabini utrzymuja ich a dodruku kasy. Jak sie ludzie rusza przeciwko oszustom i zdrajcom, to ich wszystkich wydusza golymi rekami i tylko rozaniec jest w stanie to powstrzymac.
 • @konserwatystka
  prawdy bronisz...hym
  ale prawda jest taka, ze Ameryka rzadzi uzurpatorska sitwa bankowa i juz sral pies, czy podaja sie za zydow czy kogo innego....faktem jest, ze wielu ponizszych ludzi z tymi chujami trzyma dla kasy i gdyby nie trzymali, tamci nie mieliby tej sily.
  I to powiedx swoim zydkom, bo oni im robia zaplecze polityczne i spoleczne, a powinni na nich napluc.
 • powiem ci konsiu, ze cierpimy wszyscy z powodu chciwosci ludzi.
  Chciwosc to chyba najbardziej szkodliwy spolecznie grzech.
  bo taki pyszalek, to sam sie kompromituje i sobie szkodzi, a chciwy szkodzi wszystkim. No.
  Nie badz chciwa nigdy, za najmniejsza chciwosc wal sie po lapach, albo rozeczki na plecy.;-))))))

  cholerka, Alt w tym laptopie nie dziala, sorki.
 • @circ
  "ale prawda jest taka, ze Ameryka rzadzi uzurpatorska sitwa bankowa i juz sral pies, czy podaja sie za zydow czy kogo innego....faktem jest, ze wielu ponizszych ludzi z tymi chujami trzyma dla kasy i gdyby nie trzymali, tamci nie mieliby tej sily.
  I to powiedx swoim zydkom, bo oni im robia zaplecze polityczne i spoleczne, a powinni na nich napluc."
  _______________

  Jakim moim żydkom.. nie znam żadnych żydków ani Żydków.. Ty im powiedz bo znasz. Jednego znałam ale umarł.

  Chciwość.. ja i chciwość.. posiedź u mnie w sklepie to zobaczysz..
  .. nie wytrzymam z tą kobietą...

  Wiez Ty co.. poczytaj sobie zamiast męczyć się z kompem..
  Żybyś mnie posłuchała.. to jest wiedza, która rozjaśni Ci w głowie.

  "Lenin" Ossendowskiego  http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php


  Wiesz, że sowieci rozkopali grób Ossendowskiego, żeby mieć pewność, że nie żyje... tak go nienawidzili za "Lenina".. czytaj i napisz notkę.. to się wszystkie sowieciarze zlecą ... no chyba że zamilczą.. to też dobry znak.. boją się jak ognia.
 • @circ
  Acha.. historia sztuki to pryszcz.. cieszę się z Tobą.
 • @konserwatystka
  Nie tylko rozkopali, podobno odcięli mu głowę , a potem tym samym
  nożem kroili słoninę na zagrychę do gorzały. Serio, gdzieś czytałam.Jak
  ci zależy poszperam. Aha, to nie chodziło tylko o nienawiść , tam była jakaś sensacyjna historia z mongolskim skarbem, o którym Ossendowski miał wiedzieć , gdzie jest ukryty. Chyba niczego nie pomyliłam.
 • @konserwatystka
  poczytam później.
  A Mossad?
  nie ma go? a te wycieczki co widzę na własne oczy w Krakowie? co ich izraelskie sLużby ochraniają przed polskim bydłem?

  wolno im tak w suwerennym, demokratycznym państwie?
  Nie widziałaś tych nazistowskich mord, ruchów gestapowskich, potrącania, pogardy.. To nie byli sowieci.
 • @circ
  Jedynych Żydów jakich widziałam w grupie to była wycieczka w Brzezince w zeszłym roku. Stali koło wagonu na rampie i zachowywali się normalnie.. grzecznie. Potem byli też w Oświęcimiu.. mijaliśmy sie w ciasnych korytarzach muzeum.. mój Dziadek tam był... nie było nic niestosownego w ich zachowaniu.
  A Ty widziałaś czy czytałaś?

  Ale może.. nie przeczę.. oni są częstokroć butni i pyszni.. wszak wmówiono im, że są narodem wybranym.. zresztą skąd my wiemy co im się mówi.. jak indoktrynuje.. może oni myślą, że my ich nienawidzimy.. nie wiem.

  Widziałaś te służby na własne oczy .. czy cudze? :)
 • @lala
  Bo to naród dziki, chciwy i morderczy.
 • Rosjanie
  Niestety tylko fragment "LIstów folozoficznych do pani N. " Piotra Czaadajewa..:

  "To jeden z najżałośniejszych dziwolągów naszego ukształtowania społecznego, że prawdy, od dawna znane w innych krajach, a nawet znane narodom, pod wieloma względami mniej od nas oświeconym, u nas dopiero zostają odkryte. A to dlatego, że nigdy nie szliśmy razem z innymi narodami, nie należeliśmy do żadnej z wielkich rodzin ludzkości, ani do Zachodu, ani do Wschodu, nie mamy legend ani jednego, ani drugiego.

  Istniejemy jak gdyby poza czasem i uniwersalna prawda rodzaju ludzkiego nie tknęła nas wcale. Ta cudowna więź idei człowieczych na przestrzeni wieków, ta historia poznania ludzkiego, która w innych krajach świata doprowadziła je do stanu obecnego, na nas nie miała żadnego wpływu.

  ...Każdy lud ma w swojej przeszłości okres potężnej, namiętnej, żywiołowej działalności; to okres jego młodości, pora największego rozwoju wszystkich jego sił duchowych, okres, który później, w wieku męskim, stanowi przedmiot rozkoszy i nauki. My nic podobnego nie mamy. Na samym początku mieliśmy dzikie barbarzyństwo, potem ordynarny zabobon, następnie okrutne, upokarzające jarzmo najeźdźców, jarzmo, którego ślady w naszym sposobie życia nie zatarły się całkowicie do dzisiaj. Oto żałosna historia naszej młodości. Nie mieliśmy wcale wieku tej niezmierzonej działalności, tej poetyckiej gry sił duchowych narodu. Epoka naszego życia społecznego, odpowiadająca temu wiekowi, wypełniona jest egzystencją ciemną, bezbarwną, bez siły, bez energii. Nie mamy czarujących wspomnień, nie mamy dobitnych pouczających przykładów w podaniach ludowych.

  ...Żyjemy w jakiejś obojętności na wszystko, otoczeni najciaśniejszym horyzontem, bez przeszłości i przyszłości. Jeśli nawet czasem bierzemy w czymś udział, to nie z pragnienia, nie w celu osiągnięcia rzeczywistego, istotnie potrzebnego i odpowiedniego dla nas dobra, lecz wskutek lekkomyślności dziecka, podnoszącego się i wyciągającego ręce do grzechotki, którą zobaczy w cudzych rękach, nie pojmując ani znaczenia jej, ani użytku.

  ...Przyszliśmy na świat jak dzieci z nieprawego łoża, bez dziedzictwa, bez więzi z ludźmi, którzy nas poprzedzali, nie mając opanowanej ani jednej z pouczających lekcji przeszłości. Każdy z nas musi sam wiązać zerwaną nić pokrewieństwa, która wiązała nas z cała ludzkością. Musimy młotami wbijać w głowę to, co u innych stało się przyzwyczajeniem, instynktem.

  ...Nasze umysły nie są przeorane niezatartymi bruzdami konsekwentnego rozwoju idei, który stanowi ich siłę, ponieważ zapożyczamy idee już rozwinięte.

  Wobec naszego usytuowania geograficznego pomiędzy Wschodem a Zachodem, naszego opierania się jednym łokciem o Chiny, a drugim o Niemcy, powinni byśmy kojarzyć w sobie dwie wielkie pierwiastki poznania: wyobraźnie i rozum; powinni byśmy zmieścić w naszym ukształtowaniu obywatelskim dzieje całego świata. Ale nie taki los przypadł nam w udziale. Doświadczenie wieków nie egzystuje w nas. Spojrzawszy na naszą sytuację, można by pomyśleć, że nie dla nas powszechne prawo ludzkości. Anachoreci w świecie, nic mu nie daliśmy, nic odeń nie wzięliśmy; nie dołączyliśmy ani jednej idei do zbiorowiska idei ludzkości; niczym nie przyczyniliśmy się do udoskonalenia ducha ludzkiego i spaczyliśmy wszystko, co doskonalenie to nam przyniosło. W całym przebiegu naszej egzystencji społecznej nie uczyniliśmy nic dla wspólnego dobra ludzi, ani jedna użyteczna myśl nie wyrosła na naszej jałowej glebie; ani jedna wielka prawda nie wyłoniła się spośród nas. Nic nie wymyśliliśmy sami, a ze wszystkiego, co wymyślili inni, zapożyczyliśmy jedynie ułudny pozór i bezużyteczny zbytek... "

  Znakomity obraz.
 • @konserwatystka
  Czadajew jojczy jak nakon, bo nie ma pełnej wiedzy.
  Tak sie porobiło, że my o tym narodzie mamy większe pojęcie niż oni.

  co do wycieczek, owszem, na własne oczy, zeszlam im z drogi, natknęłam się nieraz.
  Zobacz sobie filmik "Zniesławienie". Jest dokładnie jak na filmiku-żyd go robił zresztą.
 • @circ
  Czaadajew napisał prawdę. W czym się nie zgadzasz?

  Nie podsyłaj mi filmików jakiś Żydów.. jak Żyd robi film polityczny to znaczy, że sowiet.

  Wiesz ja też czasem schodzę z drogi niektórym Polakom, czasem niektórym Niemcom i niektórym Rosjanom.. prostacy na wyjazdach przeważnie zachowują się bardziej prostacko.. w każdym narodzie.
 • @konserwatystka
  Podałem Pani kilka faktów, od podrzędności naszego prawa wobec unijnego z Brukseli po stacjonowanie amerykańskiej armii w Polsce, a Pani je zupełnie zignorowała, jedynie z ironią napisała:
  > .. tak, tak armia amerykańska to czystej wody sowieci..
  To pokazuje, że prawda niezbyt Pani przeszkadza w forsowaniu swoich poglądów.

  > Czaadajew napisał prawdę. W czym się nie zgadzasz?

  Nie jestem znawcą Rosjan, ani nie przypuszczałem, że będę ich adwokatem, ale widać gołym okiem, że pewne zdania Czaadajewa są nietrafione, np. "Anachoreci w świecie, nic mu nie daliśmy, [...] ani jedna użyteczna myśl nie wyrosła na naszej jałowej glebie". Przecież Rosja wydała na świat wielkich naukowców, z których dorobku wszyscy korzystamy, np. tablicy Mendelejewa nie wymyślili Niemcy ;-). Ponadto ekspansja Rosjan i ich mocarstwowe zapędy są w sprzeczności do bycia anarochetami. Jeśli Pani zgadza się z Czaadajewem, że oni tacy są to znaczy, że Pani przeczy sama sobie.

  > jak Żyd robi film polityczny to znaczy, że sowiet

  Autor "Zniesławienia" obnaża działalność ADL. Jeśli sowieci posługiwaliby się Żydami i ADL, jak Pani twierdzi, to demaskowanie działalności ADL byłoby wbrew interesom sowietów. Zatem zgodnie z Pani tezą autor "Zniesławienia" to sowiet strzelający gola do własnej bramki. Według mnie to Żyd, którego sumienie ciągnie do prawdy. Co on ma wspólnego z sowietami? Jaką korzyść z tego filmu mają sowieci? Kto to jest "sowiet"?
 • @konserwatystka
  masz jakieś dowody, że to sowiet, prócz domniemań?

  Sowieci mi kompa rozwalili po tej notce?

  Jeśli żydostwo niewinne, niech się tu zgłosi i wytłumaczy, dowiedzie.

  Sowieci pertraktowali z Marcinkiewiczem ws. tych 65 mln dol?

  Chodzą sluchy, że po wyborach ma się ich 3 mln sprowadzić do Polski.
  Może to plotka, ale ich jest coraz więcej tutaj. To niepokoi.

  Tamta wiara i postawa jest bardzo agresywna. Będzie nas usuwala metodą salami.
  My nie wiemy, ktorzy to żydzi, nikt nas o nic nie pyta, nie informuje.
 • @Poruszyciel
  "Podałem Pani kilka faktów, od podrzędności naszego prawa wobec unijnego z Brukseli po stacjonowanie amerykańskiej armii w Polsce, "
  ______________________

  I co w związku z tym.. ?.. czy jest to według pana bardziej niekorzystne od "prawa" sowieckiego?
  Wojska amerykańskie stacjonują do tej pory w Niemczech.. i dobrze.. i bardzo dobrze dla Polski, że już są u nas i mam nadzieję, że będzie ich tu coraz więcej.. stanowię osłonę przeciw sowietom.

  ADL bredzi od kilkunastu lat o jakiś 65 miliardach dolarów a agentura sowiecka w Polsce podsyca.. pytam.. czy choc jedna złotówka została wypłacona?
  Odpowiedź brzmi .. NIE.. więc o czym mowa?.. ADL może sobie mówic bo Ameryka to wolny kraj. A Polska nie ma i nigdy nie miała zamiaru wypłacać bo nie takich możliwości i nie ma takiej opcji.


  " Co on ma wspólnego z sowietami? Jaką korzyść z tego filmu mają sowieci?"
  _________________________-

  Pracuje dla nich.. jest agentem wpływu polityki sowieckiej na Polskę.
  Kłamie.

  Sowieci usunęli z Polski swoje wojska.. ale nasilili swą agenturę.
 • @circ
  "Sowieci pertraktowali z Marcinkiewiczem ws. tych 65 mln dol?

  Chodzą sluchy, że po wyborach ma się ich 3 mln sprowadzić do Polski.
  Może to plotka, ale ich jest coraz więcej tutaj. To niepokoi.

  Tamta wiara i postawa jest bardzo agresywna. Będzie nas usuwala metodą salami.
  My nie wiemy, ktorzy to żydzi, nikt nas o nic nie pyta, nie informuje"
  ___________________________

  65 miliardów dolarów.

  Te plotki rozpowszechnia Gross. słuchaj go... słuuuchaj.
  Michalkiewicz też rozpowszechnia.. świetnie się uzupełniają z Grossem.

  A kto ma Cię poinformować kto żyd a kto nie żyd a kto sowiet a kto agent???

  Myśl.

  To, że żyjemy w takim bagnie to nie dlatego, że takie są standardy zachodnie tylko dlatego, że działają u nas jeszcze zaszłości posowieckie.


  Obeserwując "prawą" stronę sceny politycznej jestem przerażona skutecznością oddziaływania rosyjskiej agentury na postrzeganie Świata.
  Masowo występujące tendencje antyzachodnie nie wróżą dobrze Polsce. Może to oznaczać, że pomimo formalnej przynależności do NATO i Unii faktycznie będziemy w rosyjskiej strefie wpływów... ze wszystkimi podobieństwami modelu politycznego, gospodarczego i prawnego.

  A jeśli komuś ten model odpowiada......................
 • @konserwatystka
  To, że w Polsce skazywani są ludzie za antysemityzm ( byłam na jednym procesie) jest dowodem, ze sa zydzi i mają złe intencje.

  Jak powiesz, że robią to sowieci, spójrz jeszcze raz na film "zniesławienie".
  Moja sąsiadka jest w B''B i nie jest sowietką, ale zydówką, ze starej rodziny Mordkowiczów.

  Jeszcze cuś?
 • @circ
  Jutro jest rocznica mordu na żydach w Kielcach na ulicy Planty.
  Już dziś lokalna tv przypominała.. łżąc parszywie o "pogromie".

  Czy wiesz kto tych żydów zamordował i dlaczego?
 • @konserwatystka
  Jasne, każdy wie, że to była sowiecka prowokacja, sowiecko-żydowska, zdaje się, ale nie pomnę, bo zła długo nie noszę w sobie.
 • @konserwatystka
  i zobacz, znów przeskoczyłaś.
  Co mają Kielce do mojej sąsiadki, ADL i B"B?

  Jedno nie jest dowodem na drugie.

  W Dreżnie za Hitlera działala gmina żydowska cały czas. Jedni żydzi mordowali drugich, albo przymykali oczy. Zaprzeczysz?
  Polacy też się wzajem mordowali, ale nie było tak, by KK, albo cala inteligencja zdradzila narod, a tak bylo u zydow, wydali biedotę-hańba. Ruscy zaś wymordowali swoją inteligencję, pod kierunkiem plemienia żmijowego, i mają za swoje, jak nasze chamy. Tyle, ze polski naród caly świety, zaprzańców był nikly procent.
 • @circ
  Już nawet nie chodzi o tamto zło.. chodzi mi o zrozumienie potencjału sowieckiego w kwestii przygotowywania prowokacji, pokierowania tak akcją aby winę zwalić na tych co niewinni.
  Ja nie nazywam tych mordów prowokacją bo to by wskazywało, że mieszkańcy Kielc, katolicy, tuż po strasznej wojnie, która wybiła nam dużą część narodu a żydom jeszcze większą.. poszliśmy na sąsiednią ulicę wyrzucać z okien nieznanych nam ludzi ..żydów, którzy nikomu nie zawinili bo dopiero co przyjechali z sowietów.

  To nie była prowokacja tylko mord na żydach w celach politycznych.. celów było kilka... jednym z nich oskarżenie Polaków... i skłócenie nas z żydami i Żydami.

  Teraz taki Gross urządza podobne prowokacje.. wymierzone w nasz naród. Ale mózgiem jest i była Moskwa.
 • @konserwatystka
  Zydzi moskiewscy.

  Co to za żydzi, tego nie wiem, podejrzewam genetycznych frankistów , co nie ma wielkiego znaczenia, bo wszyscy na służbie mamony-a wyjątki potwierdzają regułę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej